Reklama

Reklama

Brad Pitt ma romans z Charlize Theron?

Czy ​Charlize Theron i Brad Pitt są parą? Tak twierdzi brytyjski dziennik "The Sun", powołując się na informatora z kręgów hollywoodzkich gwiazd. Ponoć laureatka Oscara za "Monster" spotyka się z gwiazdą "Siedem" od kilku miesięcy, a ich znajomość z przyjacielskiej zamieniła się w coś znacznie głębszego.

Brad Pitt jest już gotowy na kolejny poważny związek?

Parę poznał ze sobą były narzeczony Theron, amerykański aktor Sean Penn.

Stało się to jeszcze przed Bożym Narodzeniem, ale sprawy między Charlize i Bradem - jak twierdzi brytyjski "The Sun" - potoczyły się bardzo szybko.

Podobna Theron i Pitt starali się dotąd ukrywać romans, ale ostatnio widziano ich w eleganckiej restauracji w Los Angeles, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych - twierdzi informator "The Sun".

Brad Pitt w ostatnim czasie pracował na planie filmów: "Ad Astra" Jamesa Graya, który wejdzie na ekrany kin w maju, oraz "Once Upon a Time in Hollywood", w którym jednym z wątków będzie zabójstwo Sharon Tate, młodej żony Romana Polańskiego, przez bandę Mansona.

Jednocześnie był zajęty walką o opiekę nad dziećmi ze swoją byłą żoną Angeliną Jolie.

Reklama

Z kolei Theron dotąd nie miała ślubu na koncie. Była za to w długoletnich związkach z piosenkarzem Stephanem Jenkinsem, aktorem Stuartem Townsendem oraz wspomnianym Pennem. W zeszłym roku oglądaliśmy ją w kinach w komediach: "Tully" oraz "Raz się żyje".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt | Charlize Theron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama