Reklama

Borys Szyc o międzynarodowej karierze

Borys Szyc ("1920 Bitwa Warszawska", "Tajemnica Westerplatte", "Kac Wawa"), którego po wakacjach zobaczymy w serialu "Lekarze", jest pewny, że nie będzie do końca życia mieszkał i pracował tylko w Polsce. - Za ciasno tu dla mnie - wyznał niedawno.

- Doszedłem do ściany - twierdzi Borys Szyc i dodaje, że gdyby mieszkał i pracował na przykład we Francji, już dawno byłby międzynarodową gwiazdą.

Reklama

- Załóżmy, że taka osoba jak ja jest we Francji... Pewnie siedziałbym teraz na Lazurowym Wybrzeżu w wielkiej willi, grywałbym co jakiś czas w Hollywood u światowych reżyserów - powiedział w wywiadzie.

Choć Borys Szyc nie może narzekać na brak pracy w Polsce, bardzo poważnie myśli o tym, by spróbować swoich sił także poza krajem.

- U nas nikomu nie zależy, żeby budować międzynarodowy sukces. Najlepiej szybko się nachapać i tyle! - twierdzi.

Niedawno Borys założył własną firmę producencką i ma zamiar realizować tylko takie projekty, które - jak mówi - zahaczać będą o zagranicę.

- Chcę poznawać ludzi stamtąd, nawiązywać kontakty - przyznaje.

Borys Szyc nie kryje, że kilka razy dał się namówić na udział w projektach, które okazały się... kompromitujące. Nie chce już nigdy marnować czasu na granie niesatysfakcjonujących ról w złych filmach.

- Dokonałem paru złych wyborów. Kiedy zobaczyłem siebie na okładce "Newsweeka" z podpisem "Najgorszy polski aktor", zrobiło mi się smutno - wyznał w swym ostatnim wywiadzie, dodając, że był to moment, gdy postanowił zbudować siebie i swoją karierę na nowo.

Borys Szyc nazywa siebie często niepoprawnym marzycielem. Od pewnego czasu największym jego marzeniem zawodowym jest praca poza Polską i udział w międzynarodowych produkcjach.

- Mam jeszcze trochę czasu. Jestem przekonany, że nie będę do końca życia mieszkał w Polsce - mówi.

Borysa Szyca możemy obecnie oglądać na ekranach polskich kin w filmie "Dżej Dżej". Aktor tym razem zagrał mężczyznę, który zakochał się w swoim... GPS-ie.


Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: życia | Borys Szyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje