Reklama

"Bodyguard Zawodowiec" nadal numerem jeden

​“Bodyguard Zawodowiec" obronił pierwszą pozycję w amerykańskim box-office. Film Patricka Hughesa drugi tydzień z rzędu cieszy się największą popularnością w tamtejszych kinach.

W filmie Patricka Hughesa możemy też zobaczyć Gary'ego Oldmana

Komedia akcji, w której główne role grają Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson i Salma Hayek, nie potrzebowała zresztą aż tak wiele, by zachować swoją przewagę nad resztą stawki. Jej przychód wynoszący 10 milionów dolarów jest najniższym (jak dotąd), jeśli chodzi o produkcje, które w tym roku lądowały na pierwszym miejscu finansowego zestawienia.

Reklama

 Ta kwota wystarczyła jednak na pokonanie horroru "Annabelle: Narodziny zła", który zajął drugie miejsce w box-office, zarabiając 7,4 miliona dolarów.

Jedynym filmem, który debiutował w ten weekend i któremu udało się wejść do pierwszej piątki zestawienia jest znana już z polskich kin animacja "Balerina". Z kwotą 5 milionów dolarów uplasowała się na trzecim miejscu. Historia 11-letniej sierotki Felicji, która pragnie spełnić swoje wielkie marzenie o karierze baletnicy została zmiażdżona przez krytykę. Publiczność jednak zakochała się w animacji.

Na czwartym miejscu listy znalazł się thriller "Wind River" . "Logan Lucky" Stevena Soderbergha powędrował zaś na piątą pozycję.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bodyguard zawodowiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje