Reklama

Bill Murray chce pracować z Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence jest wielką fanką Billa Murray’a. Od dłuższego czasu wypytywała o niego swego kolegę z planu "Igrzysk śmierci" i przyjaciela aktora, Woody’ego Harrelsona. Jak się okazało, gwiazdor "Między słowami" bardzo chce z nią pracować.

Jennifer Lawrence ma powody do radości

"Jestem fanką Billa Murray’a od bardzo dawna" - wyznała Lawrence w jednym z niedawnych wywiadów. "Od zawsze chciałam go poznać i zaczepiałam go przez Woody’ego (Harrelsona). Wysyłałam mu e-maile, głównie po pijaku, i pisałam w nich o rzeczach, które zawsze chciałam powiedzieć Billowi" - opowiadała laureatka Oscara.

Reklama

"Sam fakt, że Bill wie o moim istnieniu, to część pierwsza. Druga nastąpiła, gdy chciał ze mną porozmawiać. Wspomniał wtedy coś o współpracy. To było super" - dodała aktorka.

W dalszej części wywiadu Lawrence skupiła się na postaci Katniss, w którą wcieliła się w serii "Igrzyska śmierci".

"Mam nadzieję, że zostało we mnie trochę z Katniss. Nie jesteśmy w niczym podobne, bo ona jest dzielna, a ja jestem aktorką, ale została ona postawiona w pozycji wzoru, a to pojawiło się także w moim prawdziwym życiu. Nagle stałam się idolką dla młodych dziewczyn" - wyjaśniła.

Najnowszy film Jennifer Lawrence, "Joy", wejdzie do polskich kin 8 stycznia 2015 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence | Bill Murray

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje