Reklama

Benicio Del Toro dealerem narkotyków?

Laureat Oscara za drugoplanową kreację w filmie "Traffic" Benicio Del Toro już niebawem zostanie dealerem narkotyków. 45-letni aktor prawdopodobnie zagra główną rolę w thrillerze "Paradise Lost".

Del Toro ma wcielić się w kolumbijskiego kryminalistę Pablo Escobara. Aż do swojej śmierci w 1993 roku uchodził on za jednego z najpotężniejszych i najbardziej brutalnych dealerów narkotykowych na świecie.

Reklama

"Paradise Lost" ma opowiadać historię młodego surfera o imieniu Nick, który w trakcie pobytu w Kolumbii zakochuje się w pięknej Marii. Kiedy jednak poznaje jej wujka Pablo, zaczyna mieć wątpliwości, czy dobrze ulokował uczucia.

Producent Dimitri Rassam zdradza: "Del Toro to jeden z niewielu aktorów, którzy mają w sobie wystarczającą dawkę charyzmy, by zagrać tak szarmanckiego, ale równocześnie brutalnego człowieka jak Escobar".

I dodaje, że "Paradise Lost" nie będzie biografią kryminalisty. "To ma być ciekawa opowieść, która pokazuje również miłość i poświęcenie" - zaznaczył.

Za kamerą stanie debiutant, włoski aktor Andrea do Stefano, który napisał również scenariusz filmu. Zdjęcia mają rozpocząć się w marcu, a budżet produkcji wynosi 20 milionów euro.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dealerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje