Reklama

Benedict Cumberbatch i Olivia Colman w nowej wersji uwielbianej komedii

Benedict Cumberbatch i Olivia Colman zagrają główne role w "The Roses", komedii opartej na powieści Warrena Adlera. W 1989 roku była ona podstawą "Wojny państwa Rose" Danny'ego DeVito.

Czarna komedia skupia się na pozornie idealnej parze. Theo (Cumberbatch) i Ivy (Colman) mają świetne prace i wspaniałe dzieci. Pod warstwą lukru ukrywają się jednak urazy i rywalizacja. Wszystko wybucha, gdy ambicje zawodowe The legną w gruzach. 

Za kamerą "The Roses" stanie Jay Roach. Scenariusz napisał Tony McNamara, nominowany niedawno do Oscara za "Biedne istoty". Film powstaje dla wytwórni Searchlight. Cumberbatch i Colman będą także piastować funkcję producentów.

Reklama

"'The Roses' to szalenie zabawna, wyolbrzymiona, ale też bardzo ludzka historia" - mówił Matthew Greenfield, szef wytwórni Searchlight. "Z Jayem za sterami, i z Benedictem, Olivią i Tonym, mamy drużynę marzeń, która tchnie życie w tę opowieść".

"Wojna państwa Rose": Kultowa komedia z 1989 roku

Wersję z 1989 roku wyreżyserował Danny DeVito. W rolach głównych wystąpili Michael DouglasKathleen Turner. Film otrzymał trzy nominacje do Złotych Globów — dla dwójki aktorów oraz za najlepszą komedię lub musical. "Wojna państwa Rose" okazała się także ogromnym sukcesem kasowym — zarobiła 160 milionów dolarów. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wojna państwa Rose | Benedict Cumberbatch | Olivia Colman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama