Reklama

Ben Affleck przyznał się do alkoholizmu

O problemie alkoholowym Bena Afflecka plotkowano od lat. Wreszcie aktor postanowił zabrać głos w tej sprawie. Przyznał się do choroby oraz tego, że był na odwyku.

Ben Affleck na tegorocznym rozdaniu Oscarów

Affleck umieścił na swoim facebookowym profilu bardzo odważne wyznanie. "Ukończyłem leczenie uzależnienia od alkoholu. Czegoś, z czym zmagałem się w przeszłości i z czym wciąż będę walczył. Chcę żyć pełnią życia i być najlepszym ojcem. Chcę, żeby moje dzieci wiedziały, że nie jest wstydem proszenie o pomoc, kiedy się jej potrzebuje. Tak jak nie jest wstydem wsparcie kogoś, kto pomocy potrzebuje, ale boi się zrobić pierwszy krok" - czytamy w oświadczeniu aktora.

Reklama

Gwiazdor podziękował też swojej żonie Jennifer Garner. "Mam szczęście posiadania kochającej rodziny i przyjaciół, w tym Jen, która wspierała mnie i opiekowała się dziećmi, kiedy ja odbywałem terapię. To jest pierwszy z bardzo wielu kroków na drodze do wyzdrowienia" - napisał.

Affleck i Garner wzięli ślub w 2005 roku. Mają dwie córki i syna. Rozstali się w 2014 roku. Plotkowano, że wina leżała po stronie Afflecka. Miał być uzależniony nie tylko od alkoholu, ale i hazardu, zarzucano mu też niewierność. Niedawno pojawiły się doniesienia, że małżonkowie próbują ratować związek.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje