Reklama

Reklama

Bella Cruise: Jak wygląda córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a?

Córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman od lat dba o swoją prywatność i rzadko chwali się zdjęciami. Jak obecnie wygląda Bella Cruise, która w grudniu skończy 29 lat?

Kim jest Bella Cruise?

Bella Jane Kidman Cruise urodziła się w 1992 roku. Niezwykle rzadko dzieli się informacjami o swoim życiu prywatnym. Chociaż mało kiedy, mamy okazję zobaczyć jej własne fotografie, to jako artystka z prawdziwego zdarzenia, córka Cruise'a chętnie prezentuje swe prace w Internecie.

Tom i Nicole pobrali się pod koniec 1990 roku. W czasie trwania małżeństwa adoptowali dwoje dzieci: Isabellę "Bellę" Jane i syna Connora - urodzony w 1995 roku. Aktorzy rozwiedli się w 2001 roku. Podobno jednym z powodów rozstania, było rosnące zainteresowania Cruise'a scjentologią.

Reklama

Bella Cruise: Zerwała kontakt z Nicole Kidman

Po rozwodzie dziećmi zajął się Tom. Aktor uniemożliwiał byłej żonie kontakt z pociechami. Poskutkowało to drastycznym pogorszeniem ich relacji z matką. Bella całkowicie zerwała z nią kontakt. Kidman nie została zaproszona nawet na jej ślub w 2015 roku. Bella Cruise poszła w ślady ojca i jest aktywną działaczką kościoła scjentologicnzego. Jej brat, Connor Cruise jest zapalonym wędkarzem i również scjentologiem.

Kidman, deklarująca katolicyzm, nie chciała by jej dzieci zostały wychowane w duchu kościoła sjentologicznego, ale szanuje ich wybór. Nie wiadomo, jak obecnie wyglądają relacje aktorki z dziećmi.

Jeszcze kilka lat po rozwodzie Kidman wspominała, że Tom wciąż jest jej bliski. W 2006 roku wyszła za piosenkarza country, Keitha Urbana. Mają dwie córki - Sunday Rose i Faith Margaret.

Cruise po kilku romansach związał się z aktorką Katie Holmes. Pobrali się w 2006 roku, z tego związku narodziła się córka, Suri. W 2012 roku doszło do rozwodu, Holmes zażądała wyłącznej opieki nad dzieckiem.

Judyta Nowak

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Bella Cruise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL