Reklama

Beata i Artur Barcisiowie: Uwielbiają swoje wady

Beata (57 l.) i Artur (63 l.) są małżeństwem od 33 lat. Mieszkają pod Warszawą w pięknym domu otoczonym zielenią. Tam jest ich ukochany azyl.

Franciszek i Gucio

Musiał jednak walczyć o serce wybranki. I to dość długo. W tamtym czasie pani Beata uważała, że najpiękniejszym mężczyzną na świecie jest Al Pacino. Co więcej, jej mama nie była zachwycona, że córka spotyka się z aktorem. Przestrzegała więc jedynaczkę, żeby uważała.

Reklama

Wytrwałość pana Artura pokonała jednak wszelkie trudności, łącznie z obawami przyszłej teściowej. Trzy lata później, 7 czerwca 1986 roku, powiedzieli sobie z panią Beatą sakramentalne "tak". W podróż poślubną pojechali "maluchem" do Hiszpanii, gdzie mieszkali znajomi pana młodego.

W lutym 1989 roku urodził się syn Franciszek. Oboje są z niego bardzo dumni! Nie poszedł w ślady ojca, tylko mamy i został montażystą. We wrześniu 2014 roku ożenił się z Joanną, córką Marka Żydowicza, organizatora festiwalu Camerimage.

- Jestem bardzo szczęśliwy, wybranka mojego syna jest wspaniałą kobietą, cudowną dziewczyną. Zawsze chciałem mieć córkę i mam - mówił Artur Barciś w jednym z wywiadów.

Dwa lata temu na świat przyszedł mały Gustaw. Wnuk z miejsca skradł serce dziadków. Aktor namalował nawet dla niego obrazek z aniołkami w czapeczkach.

Dojrzała miłość

- Receptą na dobry związek jest wybaczanie sobie wzajemnie, polubienie, a wręcz pokochanie swoich wad - powiedział pan Artur w programie "Gotowi na ślub".

Podział obowiązków w ich rodzinie jest bardzo prosty - każdy zajmuje się tym, co najlepiej potrafi robić. Skoro mąż uwielbia gotować, to żona usuwa się w cień i pozwala, żeby mężczyzna był głównym kucharzem w domu. Rosół w jego wykonaniu nie ma sobie równych! Z kolei pani Beata zarządza rodzinnymi finansami.

Oboje nie wyobrażają sobie życia bez siebie. - Kocham Beatę nawet mocniej, dojrzalej niż te 30 lat temu - mówi aktor.

MJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Artur Barciś | Artur Barciś z żoną

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje