Reklama

Batman czarnym charakterem!

Jak już informowaliśmy, trwają prace nad realizacją piątej części przygód człowieka-nietoperza "Batman. Year One". Film wyreżyseruje Darren Aronofsky ("Pi", "Requiem for a Dream"). Mimo wielu kłopotów produkcyjnych reżyser jest dobrej myśli i ma nadzieję, że szybko uda się skończyć prace nad scenariuszem i przystąpić do realizacji zdjęć.

Aronofsky zapowiedział: "Mój film 'ożywi' przykurzoną nieco legendę Batmana. To już nie będzie film familijny - chcę, aby mocno zapadł w pamięć widzów. Poznamy także ciemne strony charakteru bohatera, jego 'zakręconą' naturę'".

Reżyser pracuje nad scenariuszem wraz z Frankiem Millerem, autorem komiksu o przygodach Batmana, który współpracował już nad opartymi na jego komiksach, filmami "Robocop 2" i "Robocop 3". Aronofsky ostrzega: "Zapomnijcie o wszystkim, co wiecie, bądź wydaje się wam, że wiecie na temat Batmana. Zapomnijcie o wszystkim, co dotychczas widzieliście. My pokażemy wam coś zupełnie nowego!".

Reklama

Nie wiadomo, kiedy będziemy mogli zweryfikować zapowiedzi reżysera - producenci nie ustalili jeszcze daty rozpoczęcia zdjęć. Nie wiadomo też, kto zagra w opowieści o pierwszym roku działalności Batmana w Gotham City.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Darren Aronofsky | czarny charakter | film | batman

Reklama

Reklama

Reklama