Reklama

Bartłomiej Topa "w roli życia". Zdradził płeć bliźniąt!

Bartłomiej Topa kilka dni temu został tatą bliźniąt, a teraz postanowił zamieścić w sieci urocze zdjęcie z maluchami. Zdradził też, jak się czuje w tej nowej roli.

Bartłomiej Topa kilka dni temu został tatą bliźniąt, a teraz postanowił zamieścić w sieci urocze zdjęcie z maluchami. Zdradził też, jak się czuje w tej nowej roli.
Bartłomiej Topa /Niemiec /AKPA

Bartłomiej Topa należy do grona osób, które pilnie strzegą swojej prywatności i zazwyczaj stronią od publicznego komentowania swojego życia. Jednak narodziny dzieci to w końcu powód do wyjątkowej radości. 

Na początku listopada 2021 roku aktor został tatą! 54-latek poinformował fanów o tym, że przywitał na świecie dwie córeczki. Bliźniaczki są owocem miłości z Gabrielą Mierzwiak, z którą jest w związku od dłuższego czasu. Ostatnio postanowił zdradzić insagramowym obserwatorom, jak czuje się w nowej roli. Do zdjęcia, na którym pozuje z córeczkami, dołączył wymowny komentarz.

Gabriela Mierzwiak i Bartłomiej Topa

Reklama

Gabriela Mierzwiak i Bartłomiej Topa tworzą parę, która ceni sobie medialny spokój. Zakochani stronią od publikowania relacji z codzienności i strzegą swojej prywatności. 

Ostatnio jednak adwokatka opublikowała w sieci wyjątkowe, ciążowe kadry. Kilka miesięcy wcześniej, w czerwcu 2021 roku, aktor wspólnie z partnerką pojawił się na premierze filmu "Miasto", gdzie wszyscy zwrócili uwagę na krągłości ukochanej 54-latka. Para pierwszy raz pokazała się wspólnie w 2019 roku. Od tego czasu ich miłość kwitnie, a wspólne pociechy to spełnienie marzeń i prawdziwy cud, bowiem zakochani długo starali się o ciążę.

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Topa | ojciec

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy