Reklama

Barbra Streisand mamą?

Barbra Streisand, legendarna wokalistka, aktorka i reżyserka filmowa, ogłosiła niedawno, że wkrótce wycofa się z show biznesu. I ma już nawet pomysł na to, co będzie robić po zakończeniu kariery. Gwiazda zamierza adoptować dziecko i być dla niego jak najlepszą matką. Jednak niektórzy z przyjaciół utrzymują, że może to nastąpić znacznie później.

Jak widać przykład Sharon Stone podziałał na inne gwiazdy. Przez długi czas Streisand marzyła o tym, aby zostać babcią. Plany te pokrzyżował jednak Jason, jedyny syn Barbry, który okazał się gejem.

Reklama

Streisand myśli o adoptowaniu małej dziewczynki tuż po ostatnich występach scenicznych we wrześniu. Przyjaciel gwiazdy powiedział: "Adoptowanie dziewczynki nastąpi zaraz po zakończeniu występów. Ma to ugruntować jej małżeństwo z Jamesem Brolinem". Inni znajomi twierdzą, że adopcja wchodzi w grę w dalszej przyszłości. Nie zaprzeczają natomiast, że Barbra uwielbia dzieci i na pewno jej rodzina jeszcze się powiększy. "Obecnie Barbra jest bardzo zajęta i trudno przypuszczać, aby zdecydowała się na adopcję. Jej małżeństwo zaś jest oparte na tak solidnych podstawach, że nie potrzebuje dodatkowego wzmocnienia" - zapewniają przyjaciele gwiazdy.

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje