Reklama

Barbara Kurdej-Szatan wspomina niedawny poród: "Czekałam spokojnie"

Barbara Kurdej-Szatan kilka tygodni temu po raz drugi została mamą - na świat przyszedł potomek Szatanów, który otrzymał imię Henryk. Teraz w jednym z wywiadów gwiazda "M jak miłość", zdradziła szczegóły porodu, przyznając, że przez cały czas wspierał ją ukochany mąż.

Barbara Kurdej-Szatan podczas finału "Tańca z Gwiazdami"

Barbara Kurdej-Szatan urodziła w drugiej połowie września, a radosną nowiną w mediach społecznościowych jako pierwszy podzielił się szczęśliwy mąż gwiazdy Rafał Szatan.

Reklama

W wywiadzie dla magazynu "Party" aktorka, znana m.in. z "M jak miłość" i programu "Taniec z Gwiazdami", wspomniała sam poród oraz emocje, które jej wówczas towarzyszyły.

"Synek jest duży, po porodzie ważył ponad cztery kilogramy, więc miałam co dźwigać. (...) Nie chciałam wywoływać porodu oksytocyną, a że wszystko było dobrze z maluszkiem, czekałam spokojnie, aż Henio sam zdecyduje, kiedy przyjść na świat (...)" - wyznała.

Przy porodzie obecny był partner aktorki - Rafał Szatan, który wspierał rodzącą żonę.

"Był bardzo pomocny i kochany, przygotował nawet zestaw utworów jazzowo-soulowych, które mnie relaksowały. Zależało mi, żeby urodzić naturalnie (...)" - opowiadała Barbara Kurdej-Szatan.

O tym, że rodzina Szatanów się powiększy, fani aktorki dowiedzieli się początkiem maja. Sama Barbara Kurdej-Szatan nie chciała bowiem wcześniej informować o swoim stanie błogosławionym, więc pierwszy kadr "z brzuszkiem", był dla wielu nie lada zaskoczeniem.

"Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące :P ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich. Szatany" - napisała wówczas.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan od 2011 roku są małżeństwem. Mają syna Henryka i kilkuletnią córkę Hanię.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje