Reklama

Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Rafał Szatan opublikował zdjęcie dziecka [foto]

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż aktorki, Rafał Szatan opublikował wzruszające zdjęcie z noworodkiem i zdradził imię dziecka.

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan

Na początku maja tego roku Barbara Kurdej-Szatan poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Ona oraz aktor Rafał Szatan, z którym jest w związku małżeńskim od 2011 roku, wychowywali już wcześniej urodzoną w 2012 roku córkę Hanię.

Reklama

W momencie ogłoszenia drugiej ciąży gwiazda serialu "M jak miłość" była już w piątym miesiącu.

"Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z wami naszym szczęściem. Przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co cztery miesiące, ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba!" - napisała aktorka wówczas na Instagramie.

"Mały szkrab" właśnie pojawił się na świecie. O narodzinach dziecka za pośrednictwem Instagrama poinformował dumny tata.

Rafał Szatan potwierdził, że jego żona urodziła. Mąż odtwórczyni roli Joasi Chodakowskiej z "M jak miłość" podzielił się w sieci pierwszym zdjęciem z noworodkiem. To rozczulający kadr, na którym tata wpatruje się w twarz malucha.

"Jesteś najpiękniejszym prezentem! Cześć, synku, to będzie cudowna przygoda" - napisał Szatan.

Zwrócił się także bezpośrednio do swojej żony: "Jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą mamą! Kocham was!".

Syn Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana otrzymał imię Henryk. Aktorka zdradziła, że imię wybrała dla malucha jej 8-letnia córka. Imię to w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Niedawno wybrała je dla swojego syna także Małgorzata Rozenek-Majdan.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje