Reklama

Barbara Kurdej-Szatan: Tak wygląda przed porodem. Pokazała zdjęcia!

Na chwilę przed porodem Barbara Kurdej-Szatan na swym profilu na Instagramie opublikowała nowe zdjęcia, na których prezentuje ciążowe krągłości. Gwiazda "M jak Miłość" w takim wydaniu oczarowała internautów.

Poród Barbary Kurdej-Szatan zaplanowany jest na wrzesień

Barbara Kurdej-Szatan wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Piękna aktorka, która ma na swoim koncie role m.in. w "M jak miłość" i "W rytmie serca", wraz z mężem - Rafałem Szatanem - wspólnie wychowują już córkę Hanię, a teraz oczekują narodzin kolejnej pociechy.

Reklama

Ciążowe krągłości są już naprawdę spore, a dowodem na to są ostatnie zdjęcia, jakie pojawiły się w instagramowej galerii aktorki. Na jednej z fotografii Barbara Kurdej-Szatan z czułością obejmuje swoje ciążowe krągłości.

"Próbuję odnaleźć w sobie taki spokój i błogość, jakie miałam na tym zdjęciu .... :) pogoda nie sprzyja, został miesiąc ... jak się czułyście babeczki w ostatnim miesiącu ? (...)" - napisała aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan w zaawansowanej ciąży wygląda olśniewająco, więc nie dziwi spora liczba komplementów, pozostawionych przez fanów.

"Kwitniesz, Basiu", "Przepiękne zdjęcie", "Pięknie wyglądasz; ostatki to wymagający czas, rozumiem. Wysyłam moc i dobrą energię", "Basiu, wyglądasz obłędnie!" - piszą użytkownicy.

Barbara Kurdej-Szatan informację o drugiej ciąży długo trzymała w tajemnicy, radosną nowiną dzieląc się dopiero w maju tego roku. W rozmowie dla "Vivy!" przyznała, iż była to świadoma decyzja.

Nie musiałam się tym dzielić. Była pandemia, mogłam spokojnie siedzieć na wsi, nie pokazywać się i przechodzić pierwsze miesiące ciąży na swoich zasadach. (...)" - przyznała.

"Nasze starania o dziecko trwały prawie dwa lata (...). Przez dwa tygodnie, w stresie, razem z Rafałem czekaliśmy na potwierdzenie tej ciąży. Dopiero kiedy okazało się, że wszystko jest w porządku, poinformowaliśmy rodzinę i producentów moich seriali (...) - dodała aktorka.

Autor: Sabina Obajtek
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje