Reklama

Barbara Kurdej-Szatan pokazała Henia. "Piękna mama, śliczny synuś"

Jak połączyć pracę w teatrze z opieką nad malcem? Barbara Kurdej-Szatan znalazła na to sposób. Aktorka pokazała nowe zdjęcia prosto z teatralnej garderoby, gdzie towarzyszył jej... mały Henio! "Cała mamusia" - można przeczytać w komentarzach.

Barbara Kurdej-Szatan jest szczęśliwą mamą

Barbara Kurdej-Szatan kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Aktorka występująca m.in. w serialu "M jak miłość" oraz jej mąż Rafał Szatan we wrześniu zeszłego roku powitali na świecie syna, który otrzymał imię Henryk.

Reklama

Od tamtej chwili w małżeństwie Szatanów sporo się zmieniło, także pod kątem zawodowym. Panująca pandemia na długi czas zablokowała bowiem działalność m.in. kin oraz teatrów, co mocno odczuli występujący artyści.

Na szczęście ostatnie luzowanie obostrzeń pozwoliło na powrót do pracy Barbarze Kurdej-Szatan, występującej również na teatralnej scenie. Gwiazda, która dba o kontakt z fanami w sieci, postanowiła pokazać, jak łączy "bycie mamą" z pracą nad nowym spektaklem.

Na jej Instagram trafiły więc zdjęcia prosto z teatralnej garderoby, w której zadomowił się... mały Henio. Po minie malucha widać, iż w teatralnej garderobie czuje się bardzo dobrze.

A jak na takie zdjęcia u Barbary Kurdej-Szatan zareagowali internauci? Oczywiście nie mogło być inaczej - posypało się mnóstwo komplementy! Niektórzy komentujący zwrócili także uwagę na podobieństwo malucha do sławnych rodziców.

"Piękna mama, śliczny synuś", "Ależ syncio do mamy podobny", "Boskie słodziaki!", "Cała mamusia" - piszą.

Henio to drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Małżeństwo ma również córkę Hannę.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje