Reklama

Reklama

Banasiuk i Opozda znowu razem. Są zdjęcia z "Wieczoru kawalerskiego"

Mateusz Banasiuk i Joanna Opozda znowu razem na ekranie. Aktorzy, którzy kreowali zakochanych w serialu "Pierwsza miłość", grają główne role w komedii "Wieczór kawalerski". Są już pierwsze zdjęcia pary.

Mateusz Banasiuk i Joanna Opozda znowu razem na ekranie. Aktorzy, którzy kreowali zakochanych w serialu "Pierwsza miłość", grają główne role w komedii "Wieczór kawalerski". Są już pierwsze zdjęcia pary.
Mateusz Banasiuk i Joanna Opozda na planie "Wieczoru kawalerskiego" /materiały prasowe

W ostatnich dniach ruszyły zdjęcia do "Wieczoru kawalerskiego". Głównymi bohaterami filmu są: Maks (Mateusz Banasiuk), Świadek (Rafał Zawierucha) i Pan Młody (Patryk Szwichtenberg). Mężczyźni postanawiają zorganizować epicką imprezę na pożegnanie "wolności" jednego z nich.

Towarzyszą im trzy atrakcyjne kobiety, które za swój udział w realizacji pomysłu inkasują pokaźną sumkę. Wydaje się, że wszystkie szczegóły dopięte są na ostatni guzik. Nic bardziej mylnego.

Reklama

Zupełnie nieoczekiwanie perfekcyjny plan w "Wieczorze kawalerskim" bierze w łeb, a pieczę nad rozwojem wypadków przejmuje nieproszony gość. To uruchamia lawinę komiczno-krwawych wypadków i zwrotów akcji.

- "Wieczór kawalerski" opowiada historię beztroskiej zabawy podczas wieczoru kawalerskiego, która za sprawą bezwzględnych mafiozów przerodzi się w istne piekło. To połączenie "Kac Vegas" i "Pulp Fiction" - ujawnił Szymon Gonera, reżyser i autor scenariusza.

"Wieczór kawalerski: Opozda i Banasiuk znowu razem

Na pierwszych zdjęciach z filmu oglądamy Mateusza Banasiuka i Joannę Opozdę. Aktorzy kreowali przed laty postacie Jowity i Radka, pary, która stanęła nawet na ślubnym kobiercu, w serialu "Pierwsza miłość".

"To już pewniak! Razem z Mateuszem Banasiukiem i Szymonem Gonerą, zaczynamy pracę nad nowym filmem" - oznajmiła jakiś czas temu Opozda na swoim profilu na Instagramie, pozując do zdjęcia z wymienionymi artystami. Nowy projekt odnotował też na swoim profilu Banasiuk: "To już oficjalne! Znów zobaczycie nas razem z Asią Opozdą na ekranie!".

W filmie "Wieczór kawalerski" wystąpią także, m.in.: Jan Wieczorkowski, Kinga Jasik, Sylwia Gliwa, Magdalena Popławska, Marcel Sabat, Magdalena Perlińska i Arek Smoleński.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Banasiuk | Joanna Opozda | Wieczór kawalerski (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy