Reklama

Reklama

"Back In Action": Glenn Close i Kyle Chandler dołączyli do obsady

Glenn Close i Kyle Chandler dołączyli do Jamiego Foxxa i Cameron Diaz w obsadzie komedii akcji Netflixa "Back In Action".

Glenn Close i Kyle Chandler dołączyli do obsady filmu "Back in Action" Netflixa, którą wyreżyseruje Seth Gordon na podstawie scenariusza napisanego wraz z Brendanem O'Brienem.

"Back In Action": Cameron Diaz wraca z emerytury

Pod koniec czerwca wybuchła prawdziwa bomba. Wszystkie branżowe serwisy informowały, że po latach Diaz zmieniła zdanie i wraca z aktorskiej emerytury. Wystąpi u boku Jamiego Foxxa w komedii o dosyć znamiennym tytule "Back in Action". Nie będzie to ich pierwszy wspólny projekt. Wystąpili dotychczas razem w "Annie" oraz "Męskiej grze" Olivera Stone'a. "Back in Action" ("Z powrotem w akcji") będzie więc ich trzecim wspólnym filmem. Produkcja powstanie na potrzeby platformy streamingowej Netflix.

Reklama

Informacją o wspólnym projekcie z Cameron Diaz pochwalił się w mediach społecznościowych Jamie Foxx. Na swoim koncie na Twitterze umieścił zapis audio rozmowy, jaką przeprowadził z aktorką. W jej trakcie Cameron nie ukrywała, że potrzebowałaby kilku rad co do tego, w jaki sposób z powodzeniem powrócić z emerytury. 

O projekcie filmu "Back in Action" wiadomo niewiele. Szczegóły jego fabuły trzymane są w tajemnicy. Scenariusz filmu napisał Brendan O'Brien ("Sąsiedzi"), a wyreżyseruje go Seth Gordon ("Szefowie wrogowie"). Dla Jamiego Foxxa będzie to kolejny projekt realizowany dla Netfliksa. Wcześniej wystąpił tam w filmie "Power" i serialu "Tato, nie rób mi obciachu". Na premierę czekają już filmy "Dzienna zmiana" oraz "They Cloned Tyrone".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Back In Action | Glenn Close | Kyle Chandler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy