Reklama

Arnold Schwarzenegger przeszedł kolejną operację serca

Aktor i były gubernator Kalifornii w piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował swoich fanów, że jest już po operacji i czuje się dobrze. To była druga operacja serca, jaką gwiazdor przeszedł w ciągu dwóch lat. Za pierwszym razem wszczepiono mu nową zastawkę płucną, a tym razem zastawkę aortalną.

Niezłomny Terminator i Conan, choć wciąż imponuje świetną kondycją, miewa jednak kłopoty ze zdrowiem. Ostatni wpis aktora z Twittera zawierał słowa podziękowania dla całego zespołu lekarzy i pielęgniarek ze szpitala w Cleveland Clinic.

Reklama

"Mam nową zastawkę aortalną" - napisał Arnold Schwarzenegger. To była druga operacja aktora, którą przeszedł z powodu wrodzonej wady serca.

Prócz komentarzy fanów, pod wpisem szybko pojawiły się komentarze dzieci aktora. "Tato, tylko dziś nie ćwicz" - napisał syn Schwarzeneggera, 27-letni Patrick.

Prośba była uzasadniona, bo aktor już się pochwalił, że po operacji spacerował po mieście. To, że wkrótce znów zawita na siłowni, jest więcej niż pewne. Córka Arniego, 30-letnia Katherine, która niedawno została mamą, okrasiła post ojca emotką z matką trzymającą się za serce, która wyraża ulgę.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Arnold Schwarzenegger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje