Reklama

Reklama

Arnold Schwarzenegger miał poważny wypadek w Los Angeles!

Arnold Schwarzenegger uczestniczył w wypadku samochodowym z udziałem kilku pojazdów w Los Angeles. Informacja ta została potwierdzona przez jego rzecznika. W jakim stanie jest gwiazdor? Jak doszło do kolizji?

Policja w Los Angeles poinformowała, że w wypadku, do którego doszło w piątek po południu, uczestniczyły cztery pojazdy, a jedna osoba odniosła obrażenia. 

Zdjęcia, które pojawiły się w mediach, pokazują dużego SUV-a, znajdującego się na co najmniej dwóch pojazdach na skrzyżowaniu w Brentwood (Los Angeles). Na fotografiach widać także 74-letniego Arnolda Schwarzeneggera.

Arnold Schwarzenegger uczestniczył w wypadku

Policja przekazała ponadto, że nikt nie został aresztowany, a także że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Rzecznik byłego gubernatora Kalifornii potwierdził "Los Angeles Times", że prowadził on SUV-a. 

Reklama

W raporcie czytamy, że SUV wjechał w Priusa i uderzył w dwa inne pojazdy. Zdjęcia opublikowane na stronie TMZ pokazują czarnego SUV-a GMC Yukon, który znalazł się na Priusie i Porsche. 

Jedna osoba została zabrana do szpitala przez karetkę pogotowia - przekazała policja, ale uważa się, że nie odniosła obrażeń zagrażających życiu.

Rzecznik Schwarzeneggera powiedział, że aktor nie został ranny i rozmawiał ze służbami ratunkowymi oraz osobą poszkodowaną. Przyczyny wypadku są badane. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Arnold Schwarzenegger | wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy