Reklama

Reklama

Antonio Banderas został studentem

Antonio Banderas dołączył do grona studentów Central Saint Martins. Jak przyznał w jednym z wywiadów, od dawna myślał o projektowaniu ubrań - gdzie miał zatem zasięgać wiedzy w tej dziedzinie, jeśli nie na uniwersytecie, którego absolwentami są m.in. Stella McCartney.

Jak Antonio Banderas zamierza wykorzystać zdobytą na zajęciach wiedzę?

"Projektowanie ubrań to coś, o czym myślałem od dłuższego czasu, a prawdopodobnie jedną z najlepszych szkół na świecie w tej dziedzinie jest Central Saint Martins. Zatem, tak - mam zamiar rozpocząć studia na tym uniwersytecie" - przyznał artysta w brytyjskim programie telewizyjnym "Loose Women".

Jak zapowiadał, tak zrobił, o czym poinformował swoich fanów na Instagramie. "Drugi tydzień kursu na uniwersytecie Central Saint Martins. Jest intensywnie, ekscytująco, poważnie, a zarazem zabawnie" - informował swoich fanów.

Jak podkreśla Jo Ortmans, rzecznik prasowy Central Saint Martins, aktor korzysta z krótkich kursów, które odbywają się przez cały rok i obejmują szereg zagadnień związanych z projektowaniem ubioru.

Reklama

Jak zdradza Ortmans, plan wykładów został tak skonstruowany, aby nie kolidował z innymi zajęciami i zobowiązaniami Banderasa. Dodał również, że swoją modową edukację gwiazdor zakończy przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Aktor na razie nie zdradza, jak zamierza wykorzystać zdobytą w trakcie kursu wiedzę.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Antonio Banderas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje