Reklama

Antoni Królikowski opublikował pierwsze rodzinne zdjęcie od śmierci ojca

Antoni Królikowski wrócił do mediów społecznościowych. Aktor podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem, na którym towarzyszą mu mama i trójka rodzeństwa.

Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego

Rodzina Królikowskich ma za sobą trudny czas. Śmierć Pawła Królikowskiego była zresztą ogromnym ciosem nie tylko dla nich, ale i dla wszystkich przyjaciół aktora z branży oraz jego fanów.

Reklama

Antoni Królikowski, najstarszy z dzieci Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, który poszedł w ślady rodziców i już od kilkunastu lat rozwija swoją karierę aktorską, po śmierci ojca wycofał się z życia publicznego.

Teraz, gdy minęły już prawie trzy tygodnie, odkąd nie ma z nami Pawła Królikowskiego, jego najstarszy syn zdecydował się pokazać w sieci wyjątkowe, rodzinne zdjęcie.

Młody aktor zamieścił wzruszającą, rodzinną fotografię. Na zdjęciu towarzyszą mu mama Małgorzata i prawie całe rodzeństwo - siostry: 21-letnia Julia i 19-letnia Marcelina oraz 13-letni brat Ksawery. Zabrakło jedynie 28-letniego brata Jana.
Antek podpisał fotografię tylko jednym słowem, jednak pomimo tego opis jest bardzo wymowny.

"Dom" - napisał Królikowski.

W ten sposób 31-letni aktor nie tylko podkreślił bliską więź, jaka łączy go z rodziną, ale dał też swoim obserwatorom dobry przykład, jak postępować w czasie epidemii koronawirusa.

Antoni Królikowski nie jest jedyną znaną postacią, która w tym ciężkim okresie apeluje do fanów z prośbą o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum w celu zatrzymania rozprzestrzeniania się wirusa i pozostanie w domach. Wcześniej podobne apele do internautów wystosowali m. in. Robert Lewandowski i Cleo.

Autor: Maria Staroń
Przeczytaj artykuł na stronach RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje