Reklama

Anne Hathaway: Liz Taylor naprawdę zmieniła świat

Aktorka, która zdobyła Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Les Misérables. Nędznicy", porównała się do Elizabeth Taylor. Anne Hathaway stwierdziła, że wiele ją z nią łączy, ale wiele też dzieli.

Piękna Anne Hathaway rzadko zalicza takie wpadki w karierze

Anne Hathaway opublikowała post na Instagramie, w którym przyznała, że Elizabeth Taylor zawsze była jej idolką.

Reklama

W końcu trafiła się okazja, żeby się do niej upodobnić. Kiedy Anne zaproponowano rolę Daphne Kluger [bohaterkę filmu "Oceans's Eight", przyp. red.], pomyślała, że fajnie byłoby oprzeć ją na Elizabeth Taylor.

Teraz Hathaway stwierdziła, że z tą wybitną aktorką łączy ją tylko zamiłowanie do diamentów i głębokich dekoltów.

"Liz była skarbem ludzkości, a jej wkładu w budowanie naszej zbiorowej empatii - i przekształcanie tych uczuć w czyn - nie można przecenić" - napisała Anne Hathaway na swoim profilu instagramowym.

Aktorka dodała, że Elizabeth Taylor była też wybitną działaczką społecznościową. "Naprawdę zmieniła świat. Teraz od nas zależy, czy będziemy kontynuować jej pracę" - napisała współczesna gwiazda Hollywood. I poprosiła o datki na rzecz Elizabeth Taylor AIDS Foundation, organizacji, która wspiera osoby chore na AIDS.

Anne Hathaway niedawno zarzucono, że swoją najnowszą rolą w filmie "The Witches" ("Wiedźmy") ośmiesza osoby z niepełnosprawnościami. Hathaway wcieliła się bowiem w tej produkcji w złą czarownicę ze zdeformowanymi dłońmi. Jej przypadłość wzorowana była na ektrodaktylii - chorobie, która powoduje rozwarstwienie dłoni lub stóp.


PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anne Hathaway

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje