Reklama

Anne Hathaway: Co z Mikołajem?

Anne Hathaway, która aktualnie promuje swój najnowszy film "Locked Down", przy okazji wirtualnej wizyty w popularnym programie "The Tonight Show", zdradziła, jak dyscyplinuje starszego syna. 38-letnia gwiazda ujawniła, że aby osiągnąć swój cel, wykorzystuje autorytet św. Mikołaja. Przyznaje, że efekt jest natychmiastowy.

Anne Hathaway ma niezawodny sposób na dyscyplinowanie swoich synów

Anne Hathaway jest mamą dwóch synów. Starszy Jonathan Rosebanks ma niemal pięć lat, młodszy Jack zaledwie rok. Goszcząc wirtualnie w programie, który prowadzi Jimmy Falon, opowiedziała, jak podczas jednej z wakacyjnych, rodzinnych przejażdzek samochodowych odkryła moc św. Mikołaja.

Reklama

"To był pierwszy rok, kiedy nasz starszy syn naprawdę zaczął wierzyć w św. Mikołaja" - opowiedziała Anna Hathaway, wspominając jedną z rodzinnych wypraw samochodem. Za kierownicą siedział wówczas jej mąż, Adam Shulman, a synowie kłócili się o krakersy. Młodszy syn chciał je zjeść, a starszy nie chciał się nimi podzielić. Było głośno, duszno, atmosfera gęsta od emocji.

"I w końcu mam tę iskrę i mówię: 'Dobra Johnny, ale co z Mikołajem?'" - opowiedziała aktorka. "W moją stronę błyskawicznie wyskoczyła dłoń pełna krakersów. W samochodzie nagle zapanował spokój. Odwróciłam się wtedy do Adama i westchnęłam: 'Boże, jakie to potężne'" - wspominała Anne Hathaway. Podkreśliła, że żadna z dotychczas stosowanych metod na uspokojenie synów nie podziałała tak szybko, jak groźba (i to niewypowiedziana), że nie będzie prezentów od św. Mikołaja.

Gwiazda nie omieszkała jednak zauważyć, że choć nie brakuje w ich domu mniejszych lub większych awantur między chłopcami, to jednocześnie jest to jeden z najwspanialszych okresów. Jak sama podkreśliła, pełen magii.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anne Hathaway

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama