Reklama

Anna Przybylska: Znów będzie o niej głośno

Anna Przybylska, o której ostatnio głośno w mediach, niebawem pojawi się w polskich kinach. Artystka zagrała w najnowszym filmie Jacka Bromskiego "Bilet na Księżyc".

"Bilet na Księżyc" to komedia obyczajowa, której akcja toczy się w roku 1969. Młody, pasjonujący się lotnictwem Adam zostaje powołany do wojska. Ku swojemu niezadowoleniu dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej. Wraz ze swoim starszym bratem Antkiem, jedzie nad morze. Podczas kilkudniowej podróży, lubujący się w życiu nocnym Antek, chce przygotować Adama do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą wywraca plany młodzieńców do góry nogami...

Reklama

W role braci wcielili się Mateusz Kościukiewicz oraz Filip Pławiak. Tajemniczą kobietę zagrała Przybylska, która od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie.

Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często: - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne. Wolę czekać na ciekawe role filmowe i serialowe, nawet, jeśli miałyby być one epizodyczne, niż spalać się w talent show, bywać i celebrować. Moje życie prywatne nie pozwala mi na to, żeby tak mocno i intensywnie pracować, więc zawsze stawiam na film - aktorka powiedziała w jednym z wywiadów.

Dziś artystka jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Znana jest z talentu, urody, a także zdecydowania i silnego charakteru.

Urodziła się w Gdyni 26 grudnia 1978 roku. W tym mieście uczyła się i wychowywała wraz z rodzeństwem. Zawsze chciała być aktorką, jednak, jako nastolatka pojechała do Warszawy na casting do agencji modelek. Niestety tam się nie nadała... Powiedziano jej, że jest za gruba i ma krzywe zęby. Dostała jednak kartkę z informacją o castingu do filmu. Przesłuchanie odbywało się na ulicy Chełmskiej w Warszawie. Przerażona, ale chcąca spełniać marzenia, stanęła przed reżyserem.

Po chwili okazało się, że rola, do której startuje to Suczka w "Ciemnej stronie Wenus" Radosława Piwowarskiego. Reżyser natychmiast się nią zachwycił. Na rozmowy pojechał do Gdyni. Anna była niepełnoletnia, więc zgodę na udział w filmie wyrazić musiała mama. Mimo tego, że rola była rozbierana, pani Przybylska zgodziła się na udział córki w filmie. Dziecko przecież spełniało swoje marzenia.

Tak narodziła się gwiazda. Chwilę później Anna Przybylska znalazła się na planie serialu "Złotopolscy", który także reżyserował Piwowarski. Zagrała policjantkę Marylkę. Wówczas poznała ją cała Polska i natychmiast się w niej zakochała... Od tamtej pory Przybylska zagrała m.in. w takich filmach jak "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Lekcje pana Kuki", "Złoty środek", "Bokser" oraz "Sęp".

Anna Przybylska słynie z nietuzinkowej urody. Brązowe włosy, duże usta i wyraziste, ciemne oczy zachwycają mężczyzn. Artystka dwukrotnie wzięła udział w sesji dla magazynu "Playboy". Przez wiele lat była też ambasadorką marki Astor. Od kilku lat Przybylska wciela się w najważniejszą rolę w swoim życiu. Jest matką trójki dzieci. Wraz z partnerem życiowym, piłkarzem Jarosławem Bieniukiem ma córkę Oliwię oraz dwóch synów Szymona i Jana.

Rok 2013 przyniósł artystce nie tylko premierę jej najnowszego filmu, ale także spory szum medialny. Pod koniec lipca w mediach pojawiła się informacja o tym, że aktorka choruje na nowotwór.

W związku z tym, że artystka mieszka w Gdyni i nie pojawia się na warszawskich imprezach, paparazzi natychmiast zjechali do Trójmiasta, by fotografować gwiazdę. Przybylska nie wytrzymała tak dużego zainteresowania sobą, zwłaszcza podczas choroby. Publicznie poinformowała wszystkie media i widzów, że każdego paparazzo, który bez jej zgody sfotografuje ją lub jej dzieci, będzie nagrywać, a jego wizerunek przedstawi policji.

Ta sprawa wywołała debatę w mediach. Przez wiele dni liczni eksperci, przedstawiciele mediów oraz artyści dyskutowali na temat słuszności postawy Przybylskiej i działań paparazzich.


Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję, że gwiazda szybko wróci do zdrowia, a jej fani będą mogli podziwiać piękną aktorkę na zdjęciach z uroczystej premiery "Biletu na Księżyc".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | one

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje