Reklama

Reklama

Anna Przybylska: Jak dziś wyglądają dzieci zmarłej aktorki?

Anna Przybylska grała zawsze "dziewczyny, w których każdy facet chciałby się zakochać" - powiedział kiedyś o niej Cezary Pazura. Nic więc dziwnego, że cieszyła się sympatią widzów. Lubiana aktorka zmarła przedwcześnie osierocając trójkę dzieci. Niedawno światło dzienne ujrzało wyjątkowe nagranie...

Anna Przybylska - partner, dzieci

Anna Przybylska była utalentowaną aktorką, którą odbiorcy mogli podziwiać w takich produkcjach, jak m.in.: "Złotopolscy", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Klub szalonych dziewic", "Daleko od noszy" i wiele innych. Jej karierę aktorską przerwała choroba - nowotwór trzustki. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku w wieku niespełna 36 lat.

Prywatnie Anna Przybylska była związana z piłkarzem - Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci: Oliwii (ur. w 2002 roku), Szymona (ur. w 2006 roku) i Jana (ur. w 2011 roku).

W ostatnim czasie do kin trafił film zatytułowany: "Ania", w którym bliscy Przybylskiej podzielili się poruszającymi historiami związanymi z główną bohaterką. Z tej okazji w sieci pojawił się również specjalny teledysk do utworu Sylwii Grzeszczak pt.: "O nich, o Tobie", w którym nie zabrakło rodziny aktorki.

Reklama

Premiera filmu "Ania"

W dniu urodzin Oliwii Bieniuk Sylwia Grzeszczak opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe nagranie. "'O nich, o Tobie' w nowej odsłonie. Nigdy wcześniej niepublikowane ujęcia z filmu "Ania" i mały prezent urodzinowy dla @oliwia.bieniuk, która kończy dziś 20 lat" - pisała 18 października.

Na krótkim filmiku został uwieczniony moment, w którym Jarosław Bieniuk w towarzystwie dzieci spaceruje brzegiem morza. Wszyscy są lekko zamyśleni i - z nutą nostalgii - spoglądają w dal. Na nagraniu widać również, jak obecnie wyglądają dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

Fani poruszeni wyjątkowym nagraniem

Publikacja Sylwii Grzeszczak trafiła prosto w serca internautów, którzy dzielili się swoimi wrażeniami w komentarzach: "Z tymi ujęciami piosenka jest jeszcze piękniejsza", "Pełen wzrusz. Oliwka na samym początku jak tak patrzy na morze, to przypomina mamę", "Aż się łezka w oku kręci...".

Na Instagramie znaleźć można rozmaite fotografie ukazujące rodzinę Przybylskiej. Na uroczystej premierze filmu: "Ania" pojawiły się także m.in. jej mama oraz siostra, a ujęcia z ważnych, rodzinnych chwil także trafiły do mediów społecznościowych.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama