Reklama

Reklama

Anna Karczmarczyk: Kim jest gwiazda filmu "Mój dług"?

Anna Karczmarczyk w głośnym filmie "Mój Dług" wciela się w rolę Agaty, jednak nie jest to pierwsza produkcja, która przynosi aktorce rozgłos. Fani, wyszukując w sieci informacji na temat gwiazdy, pytają o wiek Anny Karczmarczyk, jej wzrost, Instagram i karierę. Interesuje ich również życie prywatne artystki, więc odpowiadamy na najważniejsze pytania. Kim jest mąż Anny Karczmarczyk, znanej z filmów: "Dziewczyny z Dubaju" i "Galerianki"?

Anna Karczmarczyk gra jedną z głównych ról w filmie "Mój dług", którego premiera odbędzie dziś - 25 lutego. Produkcja w reż. Denisa Delica i Bogusława Joba  opowiada prawdziwą historię, Sławomira Sikory, skazanego na 25 lat więzienia za zabójstwo przestępcy, który prześladował jego rodzinę. 

Mężczyzna, który był zmuszony, aby walczyć o przetrwanie w więzieniu, wyszedł na wolność w 2005 roku po tym, jak ułaskawił go ówczesny prezydent RP, Aleksander Kwaśniewski

Reklama

Kim prywatnie jest odtwórczyni roli ukochanej głównego bohatera - Agaty? Co wiadomo na temat Anny Karczmarczyk, jej kariery, męża i dzieci? Jakie są Instagram, wiek, wzrost i waga aktorki, która jest również znana z roli w filmach: "Galerianki" i "Dziewczyny z Dubaju"? 

Ile lat ma Anna Karczmarczyk? Wiek, wzrost i waga Agaty z filmu "Mój dług"

Ile lat ma Anna Karczmarczyk? Aktorka urodziła się w Warszawie 24 września 1991 roku jako jedno z trojga dzieci Iwony i Dariusza Karczmarczyków. Ma siostrę Martynę i brata Jakuba. 

Wiek gwiazdy filmu "Mój dług" może zaskakiwać. Chociaż za sprawą swojej subtelnej urody artystka wciąż wygląda jak dwudziestolatka, okazuje się, że w tym roku skończy 31 lat. 

Wzrost Anny Karczmarczyk to dokładnie 169 cm, a jej dokładna waga pozostaje nieznana. Wiadomo jednak, że w przeszłości miała problemy z samoakceptacją pomimo tego, że zawsze była piękna i kobieca. 

Podobno gwiazda spotykała się z negatywnymi komentarzami na temat wyglądu. Wyznała, że zarzucano jej nawet, że jest za gruba! 

Anna Karczmarczyk: kariera, filmy. Nie tylko "Galerianki", "Dziewczyny z Dubaju" i "Mój dług"

Anna Karczmarczyk w dzieciństwie trenowała karate, jednak dość wcześnie zaczęła pasjonować się również aktorstwem. Zadbała więc o kierunkowe wykształcenie. W 2016 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, jednak przed kamerą zadebiutowała znacznie wcześniej. Już w 2003 roku można ją było zobaczyć w "Na wspólnej", gdzie zagrała epizodyczną rolę. 

Niezwykle ważnym filmem w karierze Anny Karczmarczyk były "Galerianki". To właśnie za jego sprawą zauważono wielki talent artystki i nominowano ją do nagrody Złotej Kaczki za "Najlepszą rolę kobiecą". Później przyszła pora na takie produkcje jak m.in.: "M jak miłość","Weekend", "Wkręceni 2, "Sprawiedliwy", "Gotowi na wszystko. Exterminator", "Pitbull. Nowe porządki", "Polityka, "Fighter" czy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". 

W ubiegłym roku Anna Karczmarczyk pojawiła się w głośnym filmie "Dziewczyny z Dubaju". Gwiazda ma również na swoim koncie występy w tanecznych programach rozrywkowych tj. "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" czy "Dance Dance Dance". 

Anna Karczmarczyk: dziecko, partner. Kim jest mąż Anny Karczmarczyk?

Serce przepięknej aktorki od kilku lat jest już zajęte przez Pascala Litwina. Kim jest mąż Anny Karczmarczyk?

Okazuje się, że mężczyzna, który rozkochał w sobie Annę Karczmarczyk, również jest związany z show-biznesem. Gwiazda filmu "Mój dług" poznała ukochanego w 2016 roku za kulisami "Tańca z gwiazdami". Pascal Litwin pracował wówczas w firmie Rochstar, która zajmowała się produkcją tanecznego show. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. 

Szybko pomiędzy nimi zaiskrzyło, a później wszystko poszło już jak z płatka, więc po zaledwie kilku miesiącach związku Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin zaręczyli się. 7 lipca 2018 roku wzięli ślub, a w ubiegłym roku para powitała na świecie pierwsze dziecko. 

Anna Karczmarczyk na Instagramie

Pomimo tego, że w życiu zawodowym i prywatnym Anny Karczmarczyk sporo się dzieje, aktorka poza pracą i opieką nad maleństwem znajduje również czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych. 

Gwiazda ma profil na Instagramie, gdzie udało jej się zgromadzić już ponad 160 tys. followersów. 

Instagram: anna_karczmarczyk

Nie oznacza to jednak, że Anna Karczmarczyk dzieli się wszystkim ze swoimi fanami. Artystka ceni sobie prywatność, więc rzadko publikuje zdjęcia z własnego domu. Nie pokazuje też twarzy dziecka. 

Można zauważyć, że ostatnio wrzuca do sieci przede wszystkim kadry z filmów, w których gra. 

Czytaj również:

"Mój dług": Anna Karczmarczyk i inne gwiazdy na premierze filmu

"Mój dług": premiera filmu. O czym jest "Mój dług"

Anna Karczmarczyk. Szczery wywiad z aktorką filmu "Mój dług"

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk | Mój dług

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL