Reklama

Reklama

Anna Dereszowska znów została mamą!

Anna Dereszowska ("Lejdis", "Dzień dobry, kocham cię", "Anatomia zła") po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!

Anna Dereszowska ("Lejdis", "Dzień dobry, kocham cię", "Anatomia zła") po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!
Szczęśliwa Anna Dreszowska /AKPA

Anna Dereszowska nigdy nie kryła, że chce, by jej córka miała rodzeństwo. Właśnie spełniło się jedno z największych marzeń aktorki - 8-letnia Lenka nie jest już jedynaczką!

Synek Anny Dereszowskiej i fotografa Daniela Duniaka przyszedł na świat kilka dni temu, jest zdrowy i lada moment wróci z mamą do domu. Rodzice chłopca od dawna są już gotowi na powitanie nowego członka rodziny. Wyprawkę dla maleństwa pomagała skompletować Ani jej koleżanka - Magdalena Różczka, która także niedawno została mamą i jest ambasadorką znanej marki mającej w swojej ofercie m.in. kolorowe kocyki, pościele i gadżety dla dzieci.

Reklama

Anna Dereszowska i Daniel Duniak poznali się dokładnie dwa lata temu na Wyspach Kanaryjskich podczas sesji zdjęciowej. Aktorka pozowała do zdjęć, które robił przystojny fotograf i podobno już od pierwszego spotkania na planie zaczęło między nimi mocno iskrzyć. Po powrocie do Polski zaczęli się spotykać i szybko zostali parą. Od roku mieszkają razem, właśnie urodził się ich synek, a wkrótce - o czym poinformował niedawno jeden z tabloidów - zamierzają zalegalizować swój związek.

Z narodzin synka Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka podobno najbardziej ucieszyła się córka aktorki, Lena - owoc wielkiej miłości Ani i Piotra Grabowskiego.

Anna Dereszowska zamierza teraz na przynajmniej kilkanaście tygodni zrezygnować z pracy, by móc jak najwięcej czasu poświęcić synkowi. Będąc w ciąży, pracowała niemal do końca - jeszcze na początku lipca występowała na scenie stołecznego Teatru 6. Piętro, ale teraz, gdy jej drugie dziecko jest już na świecie, chce skupić się na rodzinie, zwłaszcza że sztuka z jej udziałem ma wrócić na afisz dopiero w listopadzie. Urlop macierzyński Anna Dereszowska przerwie tylko na chwilę - weźmie udział w promocji filmu "Anatomia zła" Jacka Bromskiego, w którym zagrała, a którego premiera zapowiedziana jest na 19 września.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL