Reklama

Reklama

Anna Dereszowska wywróży sobie miłość?

W "Kobietach bez wstydu" - przewrotnej komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety - jedną z głównych ról zagrała Anna Dereszowska. Obraz trafi na ekrany kin 22 lipca.

W "Kobietach bez wstydu" - przewrotnej komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety - jedną z głównych ról zagrała Anna Dereszowska. Obraz trafi na ekrany kin 22 lipca.
Anna Dereszowska w filmie "Kobiety bez wstydu" /Monolith Films /materiały dystrybutora

"Kobiety bez wstydu" to historia obdarzonego magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotra (Michał Lesień), który rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet "tylko dla pań" co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

Anna Dereszowska wcieliła się w postać przenikliwej jasnowidz. Madame Jadwiga jest spokojna, bo dzięki swoim zdolnościom parapsychologicznym wie, jak zakończy się intryga i panuje nad sytuacją. To ona pociąga za sznurki, samozwańczy doktor Piotr nie jest w stanie dać kobietom tego, czego pragną, nie ma intuicji i doświadczenia. Dlatego w trudniejszych przypadkach bardzo liczy się z opinią Jadwigi. Rady z kobiecego punktu widzenia sprawiają, że Piotr staje się mężczyzną idealnym, a pacjentki zaczynają za nim szaleć. Madame Jadwiga świadomie bierze udział w tej gierce. Wierzy, że ta przewrotna i przebiegła metoda zaprowadzi ją wprost do serca roktora. Czy wywróży sobie miłość?

Reklama

- Bardzo mi się spodobała ta postać, ponieważ jest to spokojna, wyciszona kobieta, jakiej jeszcze nie grałam, mimo, że gatunek filmu jest mi znajomy. Nie ma w niej takiego rozedrgania i szaleństwa - opowiada o swojej roli Dereszowska.

Aktorka nie ukrywa, że w życiu prywatnym wierzy w siły wyższe. Jest bardzo aktywna zawodowo. Telewidzowie aktualnie mogą ją oglądać w "Barwach szczęścia", kinomani w tym roku zobaczą ją w trzech produkcjach. Oprócz "Kobiet bez wstydu", jesienią premierę będą miały "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" oraz "Porady na zdrady".

Jednocześnie Dereszowską cały czas można podziwiać w kilku spektaklach wystawianych na deskach teatru 6.piętro oraz Teatru Komedia. Jako wokalistka nie przestaje koncertować, jej recital "Kobieta. Instrukcja obsługi" i płytę "Tango Va Bank" nadal można usłyszeć na żywo. Jej głos jest doskonale znany także fanom audiobooków. Mimo licznych zajęć aktorka zawsze stara się znaleźć czas na działalność charytatywną, od wielu lat jest ambasadorką Kwiatu Kobiecości, ostatnio też SOS Wiosek Dziecięcych. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | Kobiety bez wstydu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL