Reklama

Anna Dereszowska rozsierdziła fanów

W czasach, gdy ludzie szturmują sklepy spożywcze i ogołacają półki z towarów, ryzykownym jest chwalenie się w mediach społecznościowych tym, że korzysta się z usług firmy cateringowej. Przekonała się o tym Anna Dereszowska, która rozsierdziła fanów wpisem o tym, że nie musi robić zakupów, bo posiłki dostaje do domu. "Szkoda, że nie każdy może sobie pozwolić" - to jeden z najłagodniejszych komentarzy pod wpisem aktorki.

Internauci nie mieli litości dla Anny Dereszowskiej

Najnowszy wpis Anny Dereszowskiej na Instagramie poróżnił internautów. Aktorka postanowiła zareklamować firmę zajmująca się dostawą cateringu dietetycznego pod drzwi. Gwiazda stwierdziła, że dzięki temu nie musi wychodzić z domu i robić zakupów.

Reklama

"Jak dobrze że mam catering (...)! Mam zróżnicowaną, przepyszną dietę, niezwykle zdrową i pozbawioną glutenu, co przy moim hashimoto może mieć duże znaczenie. Taką dietę stosuję też w tej chwili moja córa. Ale okazuje się, że niespodziewanie jest jeszcze jeden powód dla którego catering (...) jest w tej chwili zbawienny... Rano znajdujemy pod domem całodzienną porcję pyszności, bez konieczności wychodzenia z domu celem np. zrobienia zakupów..." - napisała aktorka.

Taka forma reklamy nie spodobała się niektórym z obserwujących ją osób. "Fajnie, tylko szkoda, że tyle to kosztuje, nie każdy może sobie pozwolić" - napisała jedna z nich. Dereszowska potwierdziła, że tego typu usługa ma swoją cenę. "To prawda, nie jest to tanie... Ale czasami naprawdę warto" - odpowiedziała fance.

"Niestety, ale przeciętnego Polaka nie stać na taki luksus... A wszystkie celebrytki to reklamują i mają za darmo... śmieszne to jest" - dodała kolejna obserwatorka Dereszowskiej. A inna stwierdziła: "Tylko jak i gdzie sobie zarobić? Z pensji urzędnika to słabo".

Jeszcze inna fanka zwróciła z kolei uwagę na to, że w sytuacji pandemii koronawirusa, catering niesie ze sobą zagrożenie. "Dla mnie ta opcja jest teraz bardzo ryzykowna. Spożywa się bezpośrednio jedzenie bez żadnej kontroli nad tym kto, w jakich warunkach i z jaką higiena je przygotował" - napisała.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje