Reklama

Reklama

Anna Dereszowska: Praca od końca

Jedną z gwiazd komedii romantycznej "Porady na zdrady", która trafi do kin w listopadzie jest Anna Dereszowska. Aktorka pojawiła się na planie, gdy ekipa była już w ferworze pracy. Zdjęcia rozpoczęła od finałowej sceny.

Anna Dereszowska na planie filmu "Porady na zdrady"

Trwają zdjęcia do nowej komedii romantycznej "Porady na zdrady". Film reżyseruje niekwestionowany król tego gatunku filmowego, Ryszard Zatorski, twórca takich hitów jak "Nigdy w życiu", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie?" i "Dzień dobry, kocham Cię!". Główne role przypadły Magdalenie Lamparskiej, Annie Dereszowskiej i Mikołajowi Roznerskiemu. Do obsady trafili również Tomasz KarolakWeronika Rosati

Reklama

Centralną postacią filmu jest Kalina, kreowana przez Lamparską. Zostaje ona zdradzona w dniu ślubu. To przykre doświadczenie skłania ją, by rozkręcić nietypowy biznes, który ma uderzyć w niewiernych mężczyzn. Pomaga kobietom, testując lojalność ich partnerów. Jej wspólniczką jest koleżanka Fretka (Dereszowska). Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja.

"Gram dosyć charakterystyczną postać, Fretkę. To szalona weganka, która szuka swojej drogi. Tak jak Kalinę, na początku filmu spotyka ją zawód miłosny" - mówi PAP Life Dereszowska.

Co aktorka sądzi o testowaniu wierności partnerów? "Osobiście wolałabym nie mieć do czynienia z taką agencją. Ani nie chciałabym być śledzona, ani nie skorzystałabym z jej usług" - przyznaje.

Gwiazda trafiła na plan komedii, gdy ekipa była już w ferworze pracy. Chwilę wcześniej Dereszowska grała w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Co ciekawe, pracę przy "Poradach na zdrady" rozpoczęła od nagrywania finałowej sceny.

To Lamparska pomogła jej szybko wdrożyć się w nowe obowiązki. Mimo że aktorki nie znały się wcześniej, szybko znalazły wspólny język. Jak relacjonuje Dereszowska, na planie panuje swobodna atmosfera, aktorzy mogą eksperymentować i improwizować, reżyser otwarty jest na ich pomysły.

Gwiazda na upragniony urlop wybierze się w połowie lipca. Laba Dereszowskiej potrwa trzy tygodnie.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | Porady na zdrady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje