Reklama

Reklama

Anna Cieślak i Edward Miszczak już po ślubie. Piękna suknia panny młodej

W sobotę, 21 sierpnia, w kościele św. Anny w Krakowie odbył się ślub dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka i jego o 26 lat młodszej ukochanej, aktorki Anny Cieślak. Na ceremonii pojawiła się plejada polskich gwiazd, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Kuba Wojewódzki czy Marcin Prokop.

W sobotę, 21 sierpnia, w kościele św. Anny w Krakowie odbył się ślub dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka  i jego o 26 lat młodszej ukochanej, aktorki Anny Cieślak. Na ceremonii pojawiła się plejada polskich gwiazd, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Kuba Wojewódzki czy Marcin Prokop.
Edward Miszczak i Anna Cieślak są już małżeństwem /Jarosław Antoniak /MWMedia

Związek Anny Cieślak z dyrektorem programowym TVN od samego początku budził ogromne zainteresowanie. Ani aktorka ani Edward Miszczak nigdy nie skomentowali doniesień o swoim związku. W końcu jednak postanowili sformalizować swój związek. 

Edward Miszczak i Anna Cieślak już po ślubie

Jak poinformował "Super Express", para młoda wzięła ślub 21 sierpnia w kościele św. Anny w Krakowie, dokąd przyjechała luksusowym samochodem. Zakochani weszli do świątyni jednak tylnym wejściem, by przypadkiem nikt nie zrobił im zdjęcia.

Podobno specjalnie na życzenie państwa młodych zamknięte zostały wszystkie drzwi do kościoła, aby nikt nieproszony nie zakłócił uroczystości.

Reklama

Wśród zaproszonych na ślub gości byli: Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Robert Śmigielski, Monika Olejnik, Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśk, Dominika Kulczyk, Ewa Drzyzga, Małgorzata Socha oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula.

Na ceremonii zaślubin zabrakło Magdy Gessler, która przebywa obecnie w Meksyku oraz zwiedzającej świat Kingi Rusin.

Piękna i skromna suknia panny młodej

Anna Cieślak na swój ślub z Edwardem Miszczakiem wybrała minimalistyczną suknię o perfekcyjnym kroju. Postawiła na skromność i elegancję. Swoją suknię na ślub z Edwardem Miszczakiem zamówiła w pracowni Natalii Jaroszewskiej.

"Prostota, która mówi więcej niż tysiąc słów. Za każdym razem projektując suknie ślubne, przede wszystkim wsłuchuję się w marzenia panny młodej. Ania postawiła na ponadczasową klasykę, inspirowaną stylem Audrey Hepburn. Ze szkiców i opisów które przestawiłam Ani, wybrała najprostszy, pozbawiony ozdób i dekoracji, z łódkowym dekoltem i głębszym dekoltem na plecach. Wiedziałam, że spodoba jej się pomysł nonszalanckich bocznych kieszeni. Wybrałyśmy wspólnie piękny, szlachetny jedwab który sprowadziłam z Cypru" - tak suknię Anny Cieślak opisała Natalia Jaroszewska na swoim Instagramie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama