Reklama

"Ania": Jarosław Bieniuk o filmie. "Jest mi bardzo ciężko po każdym pokazie"

Podczas trwającego festiwalu w Gdyni widzowie obejrzeli film o życiu Anny Przybylskiej. Wśród pierwszych widzów nie mogło zabraknąć rodziny przedwcześnie zmarłej aktorki. Niedawno o procesie tworzenia filmu wypowiedział się Jarosław Bieniuk. "Etap choroby i jej odejścia był dla mnie trudny do opowiedzenia" - wyznał.

Film o Annie Przybylskiej

Film o Annie Przybylskiej wkrótce trafi do kin - premiera produkcji zatytułowanej: "Ania" została bowiem zaplanowana na 7 października. Podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni publiczność mogła zobaczyć dokument przedpremierowo, a w seansie wzięli udział także najbliżsi aktorki. Na sali kinowej znaleźli się m.in. partner Anny Przybylskiej - Jarosław Bieniuk, jej córka - Oliwia Bieniuk, mama - Krystyna Przybylska, oraz siostra - Agnieszka Przybylska.

Tuż po zakończeniu seansu Jarosław Bieniuk udzielił krótkiego wywiadu, w którym m.in. wspomniał o emocjach związanych z dokumentalnym projektem.

Jarosław Bieniuk o filmie "Ania"

Reklama

W swoich słowach partner Anny Przybylskiej odniósł się także do końcówki filmu, w której została poruszona kwestia trudnego pożegnania:

Anna Przybylska - filmy i seriale

Anna Przybylska była aktorką uwielbianą przez publiczność. Zadebiutowała rolą w filmie pt.: "Ciemna strona Wenus" Radosława Piwowarskiego. Przed karierą aktorską myślała o modelingu. Rozpoznawalność przyniosła jej rola sierżant Marylki Baki w serialu: "Złotopolscy", a serialowa publiczność doskonale pamięta ją także z roli doktor Kariny w "Daleko od noszy". Wystąpiła w takich filmach, jak m.in.: "Kariera Nikosia Dyzmy", "Złoty Środek", "Sęp", "Bilet na Księżyc" i wiele innych.

Anna Przybylska prywatnie była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Anna Przybylska zmagała się z rakiem trzustki. Zmarła 5 października 2014 roku w wieku 36 lat.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Jarosław Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy