Reklama

Angelina Jolie w sequelu "Tomb Raider"

Angelina Jolie zgodziła się wystąpić w kontynuacji przeboju "Lara Croft: Tomb Raider". Tym samym ucięła wszelkie spekulacje na temat swego udziału w sequelu. Wcześniej twierdziła bowiem, iż odrzuciła wartą 13 milionów dolarów ofertę zagrania w kontynuacji filmu, ponieważ zamierzała urodzić swemu mężowi dziecko.

O realizacji sequela obrazu "Lara Croft: Tomb Raider" mówiło się już od dawna. Tuż po zakończeniu zdjęć do pierwowzoru Angelina Jolie twierdziła, iż z niecierpliwością oczekuje na rozpoczęcie prac nad kontynuacją filmu. "W domu czuję się jak Lara. To trochę dziwne uczucie, ale nawet śpię z pistoletem pod poduszką, zupełnie jak ona. Trochę mi teraz jej brakuje. Mam nadzieję, że znowu wrócę na plan jako Lara Croft" - zwierzała się aktorka.

Reklama

Następnie pojawiły się pogłoski, iż realizatorzy chcieliby, aby fani filmu włączyli się w tworzenie scenariusza drugiej części przygodowej produkcji. "Myślę, że to byłoby cudownie, gdyby przy realizacji kolejnej części przygód Lary Croft oprzeć się na tym, co wymyślą ludzie. Uważam, że w filmie powinny znaleźć się życzenia i pomysły fanów. Niech Lara robi to, co chcieliby widzieć jej wielbiciele" - mówiła Angelina Jolie.

Wszystkich zaskoczyła więc kolejna wiadomość, iż aktorka odrzuciła propozycję występu w sequelu i zamierza poświęcić się macierzyństwu.

Wydaje się jednak, że Angelina Jolie zmieniła plany i znów ma zamiar wcielić się w seksowną Larę Croft. Młoda gwiazda potwierdziła, iż wstępne prace nad "Tom Raider 2" już się rozpoczęły. Film ma być gotowy latem przyszłego roku. "Wszystko wskazuje na to, iż powstanie druga część obrazu "Lara Croft: Tomb Raider". Właśnie trwają prace nad scenariuszem. Znów będę Larą Croft!" - oznajmiła Angelina Jolie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: film | jolie | Angelina Jolie | Tomb Raider

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje