Reklama

Angelina Jolie: Stres na planie

Nigdy wcześniej tego nie robiła. Tym razem Angelina Jolie zgodziła się, by troje z jej pociech (Pax, Zahara i Vivienne) zagrało z nią w filmie "Czarownica".

Jak głosi plotka - zaangażowanie 5-letniej Vivienne było koniecznością, bo na planie filmu obce dzieci bały się podchodzić do ucharakteryzowanej na czarownicę Angeliny.

W każdym razie dla małych Pittów był to debiut aktorski, a dla Angeliny i Brada stres, jakich mało.

Wcześniej przed kamerami razem z ojcem wystąpili Shiloh i Maddox ("Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" i "World War Z").

- Brad i ja podjęliśmy decyzję, że nie będziemy izolować ich od zabawy, jaką jest robienie filmów. Zakazywanie dzieciom show-biznesu często źle się kończy. Nie chcemy go także gloryfikować. Jednak wolałabym, aby żadne z nich nie poszło w nasze ślady - mówi Jolie.

Reklama

A już na pewno nie chciałaby powtarzać sytuacji, kiedy na planie musi nie tylko myśleć o swojej roli, ale też o tym, jak sobie radzą maluchy.

- Po dwóch dniach dzieci na planie filmowym strasznie nas stresowały. Nie wiem, czy jeszcze kiedyś się na to zdecydujemy - zastanawia się gwiazda. Premiera "Czarownicy" w polskich kinach już 30 maja.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

TV14
Dowiedz się więcej na temat: Czarownica

Reklama

Reklama

Reklama