Reklama

Angelina Jolie przesłuchana przez FBI w sprawie Brada Pitta

Angelina Jolie została przesłuchana w ramach dochodzenia, jakie FBI prowadzi w sprawie Brada Pitta, oskarżanego przez aktorkę o przemoc domową.

Angelina Jolie została przesłuchana w ramach dochodzenia, jakie FBI prowadzi w sprawie Brada Pitta, oskarżanego przez aktorkę o przemoc domową.
Angelina Jolie i Brad Pitt w 2014 roku /AFP

Przesłuchanie trwało cztery godziny i odbyło się 18 października w willi, jaką Angelina Jolie wynajmuje po wyprowadzce ze wspólnego domu z Bradem Pittem. Agenci rozmawiali z nią oraz dziećmi.

FBI szczególnie interesowało się podróżą rodziny z Francji do Los Angeles. Dzień później 14 września 41-letnia Jolie złożyła pozew rozwodowy przeciwko 52-letniemi Pittowi.

Agenci chcieli znać szczegóły tego, co wydarzyło się na pokładzie prywatnego jeta - podają źródła tygodnika US.

Osobne dochodzenie wobec Pitta prowadzą służby socjalne. Urzędnicy mogli umorzyć postępowanie i wysłać rodzinę do psychologa. Skoro tego nie zrobili, znaczy że sprawa jest poważna - twierdzą anonimowi informatorzy gazety.

Reklama

Brad Pitt do tej pory nie ustosunkował się do pozwu żony. Powodem jest fakt, że Angelina Jolie domaga się całkowitej opieki nad sześciorgiem dzieci, utrzymując, że w towarzystwie Pitta nie byłyby bezpieczne.

15-letni syn pary Maddox mówi, że nie chce nigdy więcej widzieć Brada - twierdzą źródła gazety. 8 października Brad Pitt mógł po raz pierwszy od wybuchu afery spotkać się dziećmi. Maddox został w domu. Prasa podkreśla, że chłopak, którego Jolie adoptowała przed związkiem z Pittem, stoi murem po stronie matki. Nie uważa się za syna Pitta - pisze gazeta.

Brad Pitt, po ślubie z Angeliną Jolie, w 2006 rok adoptował Maddoxa, ale nie ma prawa zmuszać go do spotkania. Zgodnie z prawem obowiązującym w Kalifornii, dzieci powyżej 14. roku życia mogą same zdecydować, z którym z rodziców chcą mieszkać.

Według prasy, to właśnie bijatyka z 15-latkiem na pokładzie samolotu miała być przyczynkiem do pozwu rozwodowego złożonego przez Angelinę Jolie oraz oskarżenia męża o stosowanie przemocy wobec dzieci.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy