Reklama

Reklama

Angelina Jolie i Brad Pitt na Syberii

Angelina Jolie i Brad Pitt znowu spotkają się na planie filmowym. Tym razem para wystąpi w najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego "The Tiger". W tym celu aktorzy zamieszkają na jakiś czas w Rosji, a co więcej będą mieli także okazję poznać przepiękną Syberię!

Od czasów "Pana i Pani Smith" (2005), fani Angeliny i Brada zastanawiali się, czy jeszcze kiedyś para zagra razem w filmie. Ostatnio poznali odpowiedź na to pytanie - aktorzy znowu rozpoczną współpracę na planie.

Pitt już dawno wyraził zgodę na wzięcie udziału w filmie, czekano tylko na decyzję Jolie. W minioną niedzielę, 10 października, scenarzysta Guillermo Arriaga ogłosił, że aktorka zdecydowała się zagrać u boku Pitta - informuje portal itsnow.ru.

Arriaga ujawnił także, że w listopadzie wybiera się na Syberię w celu odnalezienia odpowiednich miejsc do zdjęć.

Reklama

Akcja filmu, opartego na motywach powieści Johna Vaillanta "The Tiger: A True Story of Vengeance and Survival", rozgrywać się będzie na dzikiej Syberii.

Brad Pitt wcieli się w rolę badacza - ekologa, który wraz z grupą okolicznych mieszkańców stoczy walkę z ludobójczym tygrysem. Angelina Jolie zagra natomiast miejscową znachorkę.

Zdjęcia do filmu "The Tiger" mają rozpocząć się pod koniec bieżącego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje