Reklama

Andrzej Grabowski i Aldona Grochal są szczęśliwie zakochani?

Andrzej Grabowski odnalazł nową miłość? Po rozwodzie z ostatnią żoną aktor związał się z krakowską aktorką Aldoną Grochal, a ich relację potwierdziły zdjęcia paparazzich.

Andrzej Grabowski odnalazł nową miłość? Po rozwodzie z ostatnią żoną aktor związał się z krakowską aktorką Aldoną Grochal, a ich relację potwierdziły zdjęcia paparazzich.
Andrzej Grabowski, Aldona Grochal (Polsat SuperHit Festiwal 2021 -"Najlepsi z Najlepszych" /Kurnikowski /AKPA

Andrzej Grabowski zagrał w ok. 150 filmach, serialach i spektaklach Teatru Telewizji. Od 1999 roku występował w kultowym serialu "Świat według Kiepskich".

Życie prywatne aktora nie było jednak usłane różami - trzy lata temu zakończyło się jego małżeństwo z drugą żoną, Anitą Kruszewską. Wcześniej artysta był mężem Anny Tomaszewskiej, z którą ma dwie córki, Zuzannę i Katarzynę.

W lutym 2020 roku media po raz pierwszy doniosły, że gwiazdor odnalazł nową miłość. 

Andrzej Grabowski: Miłość i metamorfoza

Niedawno aktor zaskoczył fanów, odmieniając swój wizerunek - znacznie schudł, kupił nowy samochód i zaczął być aktywny towarzysko. "Jego dom ożył, organizuje przyjęcia, zaprasza znajomych, sam gotuje, piecze, wędzi" - wyznał informator w rozmowie z "Na żywo".

Reklama

Andrzej Grabowski oficjalnie nie skomentował doniesień na temat swojego nowego związku. Mediom udało się jednak ustalić, że jego partnerką jest Aldona Grochal, z którą pojawił się na premierze filmu "Bad Boy". 

"Cieszyli się, że będą mogli spędzić ten czas z sobą, ale epidemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała te plany. Znajdują się w grupie ryzyka, więc każde zostało u siebie" - stwierdziła znajoma aktorka w rozmowie z "Rewią". 

Kilka tygodni temu para pojawiła się razem Sopocie, gdzie zostali sfotografowani przez paparazzich, a świadkowie komentowali, że łączy ich widoczna zażyłość.

Czytaj także: Andrzej Grabowski: Krytyką się specjalnie nie przejmuję 
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy