Reklama

Ana de Armas: Piękność z Kuby

Kubańska aktorka Ana de Armas od czasu swojej roli w "Blade Runnerze 2049" jest jedną z najpopularniejszych młodych gwiazd w świecie filmowym. Wkrótce zobaczymy ją jako nową dziewczynę Bonda w 25. filmie o przygodach agenta 007.

Ana de Armas

Ana de Armas przeprowadziła się do Hollywood w 2013 roku. Przed zamieszkaniem w Los Angeles aktorka nie znała angielskiego. Zmusiła się do nauki, ponieważ chciała jak najszybciej zacząć chodzić na castingi. Język opanowała w dwa lata. 

Reklama

Jej pierwszym anglojęzycznym filmem był thriller "Kto tam?", w którym wystąpiła u boku Keanu Reevesa. Wcieliła się w nim w jedną z dwójki dziewczyn, które pukają do drzwi przypadkowego mężczyzny. Uwodzą go, a później torturują.

Przełomem w karierze aktorki okazała się rola Joi, hologramu będącego dziewczyną bohatera granego przez Ryana Goslinga, w kontynuacji klasycznego filmu s-f "Blade Runner 2049". Jej występ spotkał się z doskonałym przyjęciem krytyków i widzów.

Aktorkę mogliśmy też oglądać w kryminalnej produkcji "Na noże", którą wyreżyserował Rian Johnson, autor filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Akcja filmu rozpoczyna się w tuż po 85. urodzinach autora powieści kryminalnych Harlana Thrombeya, który po urodzinowej imprezie zostaje znaleziony martwy w swojej posiadłości.

Ana de Armas wcieliła się w Martę Cabrerę, zaufaną opiekunkę Thrombeya, która była z 85-latkiem w bliskiej, niemal rodzinnej relacji. Za swoją kreację była nominowana do Złotego Globu.

Niebawem de Armas zobaczymy również w roli dziewczyny Jamesa Bonda w długo oczekiwanym filmie "Nie czas umierać".

Aktorka zagra Palomę i twierdzi, że jej bohaterkę - poza fizyczną atrakcyjnością - cechuje także nieprzeciętna inteligencja. "Pomaga Bondowi z sprawach, których nie byłby w stanie załatwić samodzielnie" - mówi de Armas.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ana de Armas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje