Reklama

Reklama

​Amber Heard ma córkę. Dziewczynka otrzymała oryginalne imię

35-letnia aktorka ujawniła 1 lipca w mediach społecznościowych, że dzięki surogatce, 8 kwietnia powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka ma na imię Oonagh Paige.

Amber Heard ma córeczkę

Oryginalne imię dziewczynka otrzymała na cześć nieżyjącej matki Amber Heard.

Informacji o narodzinach córki aktorki towarzyszył post o tym, że najwyższy czas pożegnać utarte, patriarchalne schematy. Bo, jak zauważyła świeżo upieczona mama: "nie jest potrzebny pierścionek, aby mieć łóżeczko".

Jak podaje magazyn "People", aktorka już cztery lata temu postanowiła, że będzie matką. Zastrzegając jednak wyraźnie, że będzie to macierzyństwo na jej warunkach. 1 lipca oznajmiła światu, że plan się powiódł.

"Jestem bardzo podekscytowana tym, że mogę podzielić się z Wami tą wiadomością" - napisała w mediach społecznościowych, publikując obok zdjęcie, na którym trzyma w ramionach noworodka.

Reklama

Dodała także, że ma nadzieję, że jej podejście do macierzyństwa, samostanowienie o sobie, staje się normą, a nie wyjątkiem. Podkreśliła także, że wciąż ma pewne obawy, że dzielenie się swoim życiem prywatnym ze światem jest właściwym zachowaniem.

"Natura mojej pracy zmusza mnie do przejęcia kontroli nad tym" - napisała.

Amber Heard nie zapomniała też podziękować swojej mamie, która zmarła w maju zeszłego roku.

"Jej niezachwiane, otwarte serce uczyniło ją najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem. Trudno to sobie wyobrazić, a jeszcze trudniej powiedzieć, ale czuję się naprawdę szczęśliwa, że byłam jej córką" - napisała aktorka.

Nowym partnerem aktorki jest operator Bianca Butti. Para spotyka się od początku 2020 roku. Konflikt z byłym mężem niestety nadal trwa - Johnny Depp oskarża ją o stosowanie przemocy.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje