Reklama

Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski?

Od lat Alicja Bachleda-Curuś buduje karierę w Los Angeles. Czy dla miłości porzuci plany o amerykańskim śnie i wróci do Polski? Odpowiedź na to pytanie zna tylko ona.

Co pewien czas pojawiają się na plotkarskich portalach informacje o powrocie Alicji Bachledy Curuś do kraju na stałe. Ma to oczywiście związek z Sebastianem Karpielem Bułecką, z którym aktorkę łączy podobno gorące uczucie.

Reklama

Para milczy w tej sprawie jak zaklęta, nawet nie potwierdzili oficjalnie, że są razem. Wiadomo jednak, że plotki o kolejnych propozycjach zawodowych Bachledy-Curuś w większości są po prostu wyssane z palca.

Alicja przymierza się do roli prowadzącej "The Voice of Poland" - taka rewelacja pojawiła się nie tak dawno w mediach. Aktorka miałaby zastąpić w tej roli Marikę. Dyrekcja TVP natychmiast zdementowała te doniesienia.

Drugą kaczką dziennikarską była wiadomość, że Bachleda-Curuś poprowadzi jeden z koncertów poświęconych Janowi Pawłowi II. Jak widać, plotkarze na siłę szukają dla niej zajęcia w Polsce, nawet jeśli ona sama wcale nie jest zainteresowana takimi propozycjami.

W Stanach Zjednoczonych gra w filmach i byłoby zaskakujące, gdyby nagle chciała z tego zrezygnować na rzecz konferansjerki. W tym roku na ekrany kin wejdzie "The American Side" - dramat z intrygą kryminalną w tle, w którym aktorka gra główną rolę żeńską.

- Dom tworzą ludzie, jego rdzeniem jest rodzina, więc może się tak przytrafić w moim życiu, że pójdę za kimś, kogo spotkam - powiedziała aktorka. Z kolei Sebastian Karpiel Bułecka na pytanie, czy jest zakochany odpowiedział "Tak". - Ale na razie rozmawiamy na odległość - dodał.

Czas pokaże, jakie decyzje podejmie Alicja. Związek na odległość to wyzwanie. Gdy zakochała się w Colinie Farrellu, pokazała, że nie boi się ryzyka w miłości. Może teraz zrobi rewolucję w swoim życiu dla Sebastiana?

Marzena Juraczko

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

TV14

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje