Reklama

Reklama

Aleksandra Hamkało o "Exterminatorze"

​Aleksandra Hamkało podkreśla, że "Gotowi na wszystko. Exterminator" to fascynująca komedia z ciekawym scenariuszem i w bardzo dobrej obsadzie aktorskiej. Główne role zagrają m.in. Piotr Rogucki, Paweł Domagała, Piotr Żurawski i Agnieszka Więdłocha. Twórcy obiecują pełną humoru przewrotną opowieść o współczesnych mężczyznach, marzeniach, młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, która jest wystawiona na próbę w obliczu rosnących ambicji.

​Aleksandra Hamkało podkreśla, że "Gotowi na wszystko. Exterminator" to fascynująca komedia z ciekawym scenariuszem i w bardzo dobrej obsadzie aktorskiej. Główne role zagrają m.in. Piotr Rogucki, Paweł Domagała, Piotr Żurawski i Agnieszka Więdłocha. Twórcy obiecują pełną humoru przewrotną opowieść o współczesnych mężczyznach, marzeniach, młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni,  która jest wystawiona na próbę w obliczu rosnących ambicji.
Aleksandra Hamkało w scenie z filmu "Gotowi na wszystko. Exterminator" /materiały dystrybutora

- 5 stycznia zapraszam do kin na film Exterminator, w którym gram z Piotrkiem Roguckim, Piotrem Żurawskim, Pawłem Domagałą.... Myślę, że to będzie bardzo śmieszna komedia obyczajowa, trochę muzyczna - mówi agencji Newseria Aleksandra Hamkało.

Film opowiada o losach piątki oddanych przyjaciół, którzy od dzieciństwa mieli wielkie marzenie - chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i na koncertach gromadzić tłumy, a wszystko pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

Reklama

- Naprawdę polecam, bo sama jeszcze nie widziałam, jesteśmy przed pokazem wewnętrznym, ale wszystkie głosy które do mnie dochodzą mówią, że będzie odpał - wyznaje Hamkało.

Reżyserem filmu jest Michał Rogalski ("Letnie przesilenie", seriale "O mnie się nie martw", "Przepis na życie").

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Hamkało | Gotowi na wszystko. Exterminator

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy