Reklama

Alec Baldwin aresztowany za pobicie Polaka

Znany amerykański aktor Alec Baldwin został aresztowany w Nowym Jorku po tym, gdy pobił mężczyznę w trakcie poszukiwania miejsca do zaparkowania samochodu.

Alec Baldwin znany jest z porywczego charakteru

Incydent miał miejsce w dzielnicy Greenwich Village, niedaleko domu Baldwina. Aktor szukał tam miejsca do zaparkowania i zaatakował mężczyznę, jak się później okazało Polaka Wojciecha Cieszkowskiego, który chwilę wcześniej postawił swój samochód na wolnym miejscu.

Reklama

Mężczyzna został odwieziony do szpitala, a Baldwina aresztowała policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia. Rzecznik nowojorskiej policji poinformował, że aktorowi zostanie postawiony zarzut agresywnego ataku na innego człowieka.

49-letni Polak, właściciel firmy budowlanej, w rozmowie z portalem Page Six przyznał: Jestem obolały, ale nic mi nie będzie. Rozpoznałem Baldwina bo widziałem go kilka razy w "Saturday Night Live".

Także Alec Baldwin zabrał głos w sprawie i na Twitterze napisał: "Zazwyczaj nie komentuję sytuacji tak skandalicznie i niewłaściwie przedstawionych jak dzisiejsza, ale twierdzenie, że uderzyłem kogoś z powodu zajętego miejsca parkingowego nie jest prawdą".

60-letni Baldwin znany jest ze swojego porywczego charakteru, ale też słynny jest jego talent komediowy. Jest zagorzałym krytykiem prezydenta USA Donalda Trumpa, którego parodiował w programie rozrywkowym "Saturday Night Live", za co w 2017 roku otrzymał nagrodę Emmy.

"Życzę mu powodzenia" - skomentował z przekąsem Donald Trump, poproszony przez dziennikarzy o komentarz do piątkowego wydarzenia z udziałem Baldwina.

Alec Baldwin znany jest z takich filmów, jak m.in. "Polowanie na Czerwony Październik", "Zawód pan młody", "Poślubiona mafii" czy "Ucieczka gangstera".

 

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alec Baldwin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje