Reklama

Reklama

Aktorzy "Zjawy" bez zaproszenia na galę Złotych Globów

Domhnall Gleeson i Will Poulter, aktorzy występujący w filmie "Zjawa", ceremonię rozdania Złotych Globów najprawdopodobniej obejrzą w domu.

Domhnall Gleeson i Will Poulter, aktorzy występujący w filmie "Zjawa", ceremonię rozdania Złotych Globów najprawdopodobniej obejrzą w domu.
Aktorzy występujący w filmie "Zjawa". Poulter i Gleeson w środku. /Frazer Harrison /Getty Images

Niezaproszenie obu panów na uroczyste rozdanie Złotych Globów jest o tyle zaskakujące, że obaj są odtwórcami znaczących ról w filmie "Zjawa", który jest jednym z najgłośniej komentowanych obrazów przed galą.

Sprawa wyszła na jaw podczas wywiadu udzielanego przez dwóch aktorów w programie śniadaniowym "Today on Thursday".

Kiedy dziennikarka zapytała się o to, czy jej goście będą uczestniczyli w uroczystości rozdania Złotych Globów zapadła niezręczna cisza. Po kilku chwilach Will Poulter powiedział: "Nie sądzę... Raczej nie".

Reklama

O wiele bardziej rozmowny był Gleeson, który powiedział: "To cisza sugeruje, że może nie zostaliśmy zaproszeni. Cieszę się, że podniosłaś ten temat. Nie będzie nas na Złotych Globach. Obejrzymy całą uroczystość w domu!".

Decyzja organizatorów faktycznie zdaje się być zaskakująca. Obaj aktorzy nie są bowiem postaciami anonimowymi. Domhnall Gleeson wystąpił w ostatnim czasie nie tylko w filmie "Zjawa", ale również "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" i "Ex Machina". Natomiast Will Poulter jest laureatem nagrody BAFTA w kategorii największa aktorska nadzieja kina.

Przypomnijmy, ze ceremonia rozdania Złotych Globów odbędzie się w niedzielę, 10 stycznia.

Polska premiera filmu "Zjawa" zaplanowana jest na 29 stycznia.

  

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Domhnall Gleeson | Will Poulter

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy