Reklama

Aktor mamrotał po nosem. Co teraz?

Joaquin Phoenix pojawi się ponownie w programie Davida Lettermana rok po tym, jak poprzedni występ o mało nie zrujnował mu kariery.

Artysta, nominowany do Oscara za rolę w "Spacerując po linie", pojawił się w programie Lettermana w 2009 roku w niechlujnym stroju, promując film "Two Lovers", po którym podobno miał zakończyć karierę.

Z nieuczesanymi włosami i długą brodą prowokował gospodarza show, odmawiając zdjęcia czarnych okularów przeciwsłonecznych w studiu oraz żując gumę. Letterman próbował nawet żartować na temat wyglądu aktora, ale nie udało mu się nakłonić go do żadnych poważniejszych wypowiedzi. Phoenix mamrotał pod nosem, odpowiadając półsłówkami.

Reklama

Załamanie Phoenixa zostało uchwycone na taśmie filmowej przez szwagra aktora - Caseya Affleca. W filmie dokumentalnym "I' still here. The lost years of Joaquin Phoenix" główny bohater zwraca się do publicysty Sue Petricoli: "Mój Boże, co ja zrobiłem? Stałem się pośmiewiskiem. Moje życie legło w gruzach.".

Phoenix wystąpi w programie Davida Lettermana 22 września, gdzie promować będzie właśnie najnowszy film dokumentalny. Ciekawe, co tym razem stanie się w telewizyjnym studiu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Casey Affleck | Joaquin Phoenix | Joaquin | aktor | Phoenix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy