Reklama

Aktor "Gry o tron" zagra Andreę Bocellego

Antonio Banderas, Toby Sebastian i Jordi Molla zagrają w filmie biograficznym o życiu Andrei Bocellego, opartego na wspomnieniach słynnego tenora. Zdjęcia do filmu, który nosić ma tytuł "The Music of Silence", wkrótce ruszają w Rzymie.

Toby Sebastian

Scenariusz do filmu "The Music of Silence" jest oparty na wspomnieniach niewidomego tenora, wydanych w 1999 roku. Produkcja będzie opowiadać o młodych latach artysty, kiedy to trwale utracił wzrok, o wsparciu, jakie otrzymał od rodziny oraz o drodze na szczyty międzynarodowej kariery.

Reklama

W rolę tenora wcieli się brytyjski aktor Toby Sebatian, znany z serialu "Gra o Tron". W obsadzie filmu znaleźli się także m.in. Antonio Banderas, Jordi Molla oraz Luisa Ranieri.

Jak podaje Wawrzyniak, zdjęcia do filmu rozpoczną się w nadchodzących tygodniach w Rzymie. Dokładna data premiery filmu nie jest jeszcze znana. Wszystko wskazuje jednak na to, że produkcja ujrzy światło dzienne jeszcze przed przyszłorocznym występem włoskiego tenora w Polsce.

Andrea Bocelli - śpiewak, kompozytor, autor piosenek, producent muzyczny oraz multiinstrumentalista, najbardziej znany jest z takich utworów jak m.in. "Time to Say Goodbye (Con te partiro)", "Funiculi funicula" czy "Nessun dorma".

Artysta od lat uznawany jest za najlepiej sprzedającego się śpiewaka operowego na świecie, jak również jednego z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Do tej pory nagrał 15 albumów studyjnych, których nakłady przekroczyły 80 mln egzemplarzy. Swój sukces Bocelli zawdzięcza w dużej mierze umiejętności docierania do szerokiego grona odbiorców, bowiem tenor zrobił imponującą karierę zarówno w świecie muzyki poważnej, jak i popularne

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrea Bocelli | Toby Sebastian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje