Reklama

Adrien Brody podróżuje w czasie

Lato nie jest w Hollywood porą, podczas której podpisuje się wiele nowych kontraktów z wielkimi gwiazdami. Wakacje nie przeszkadzają jednak słynnym aktorom w wycofywaniu się ze zobowiązań. Niedawano media poinformowały o porzuceniu przez Brada Pitta projektu "Mr. and Mrs. Smith". Zmiany szukują się również w ekipie dreszczowca "The Jacket". Według najnowszych doniesień, na planie filmu Marka Wahlberga zastąpi zdobywca Oscara, Adrien Brody ("Pianista").

"The Jacket" to opowieść przygotowywana przez firmę Section Eight dla wytwórni Warner Bros.

Reklama

Głównym bohaterem jest niesłusznie skazany za zabójstwo były żołnierz, który w więzieniu odkrywa w sobie nadprzyrodzone zdolności - jego umysł zdolny jest do podróży w czasie.

Głowną rolę w filmie miał zagrać Mark Wahlberg ("Planeta Małp").

Aktor jednak wycofał się z projektu, a producenci historii zwrócili się do Adriena Brody'ego, który od czasu nagrodzonej przez Akademię roli Władysława Szpilmana w "Pianiście" nie przyjął propozycji żadnego dużego występu.

Dopiero niedawno poinformowano, że zgodził się zagrać w "The Woods", nowym filmie M. Night Shyamalana ("Znaki"), którego realizacja ruszyć ma w październiku.

Jeśli Adrien Brody zgodzi się na występ w "The Jacket", realizacja zapewne będzie musiała poczekać, aż aktor zakończy prace na planie "The Woods".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adrien Brody | film | brody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama