Reklama

Reklama

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Z okazji Dnia Kobiet

Znakomita wiadomość dla fanów komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Film w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów! "To jest film dla kobiet, przede wszystkim" - mówi Alicja Bachleda-Curuś, która gra w produkcji jedną z głównych ról.

Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

"Ten film ma wywołać uśmiech na twarzach pań" - dodaje Maciej Zakościelny.

Z okazji Dania Kobiet aktorki, które grają w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", zdradzają, czy lubią to święto.

"Zawsze kobiecie jest miło, jak mężczyzna ją doceni, przytuli, zrobi jakąś niespodziankę" - przyznaje Barbara Kurdej-Szatan. "Uwielbiam dostawać kwiaty i życzenia. I uwielbiam być zabierana do kina!" - stwierdza Joanna Opozda.

"W Stanach Dzień Kobiet nie jest obchodzony, na nieszczęście... Ale to się zmieni. Mam taką misję" - deklaruje Alicja Bachleda-Curuś.

Reklama

"To jedno z najważniejszych świąt w naszym kraju. Wszyscy faceci chodzą z tulipanami" - wyznaje Mikołaj Roznerski.


Tymczasem najnowszą produkcję Tadeusza Lampki i Piotra Wereśniaka obejrzało już 586 483 osób. Komedia "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" od dnia premiery (26 lutego) jest najchętniej oglądanym polskim filmem i zostawia rodzime oraz zagraniczne tytuły daleko w tyle.

Przypomnijmy, że w filmie występują m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Aleksandra Hamkało, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Joanna Opozda, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Głowacki, Paweł Domagała, Dominika Kluźniak i Leszek Lichota.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje