Reklama

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Maciej Zakościelny w łóżku z Zamachowskim

Maciej Zakościelny znowu zaskakuje. W filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" nie będzie łamał wyłącznie damskich serc, do czego zdążył wszystkich przyzwyczaić, ale i męskie! Jego bohater Kordian będzie spał w jednym łóżku i całował się z Rickym, którego gra Zbigniew Zamachowski.

Maciej Zakościelny i Zbigniew Zamachowski w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Popularny aktor gra w komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" Kordiana, wziętego producenta muzycznego, który pozornie ma wszystko, o czym marzy każdy facet. Jeździ Porsche, ma apartament w centrum Warszawy i każdą kobietę, która znajdzie się w zasięgu jego wzroku. Ale czy jest szczęśliwy?

Gdy Kordian spotka Ricky'ego (w tej roli Zbigniew Zamachowski), ekscentrycznego gwiazdora polskiej muzyki rozrywkowej, zmieni podejście do życia. Ta znajomość da mu dużo do myślenia. Mimo początkowej niechęci, ostatecznie zaprzyjaźni się z nowym znajomym. Wylądują nawet razem w łóżku i będą się całować.

Reklama

Główni bohaterowie komedii spotykają się w jednym ze stołecznych klubów fitness. Każdy z nich inaczej patrzy na świat. Każdy na własny sposób szuka szczęścia. I co najważniejsze - każdy przeżywa perypetie miłosne.

Główne role w filmie grają: Alicja Bachleda-Curuś, Paweł Domagała, Piotr Głowacki, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Joanna Opozda. Film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" trafi do kin w całej Polsce 26 lutego.

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje