Reklama

Reklama

50 twarzy Szyca

Borys Szyc lubi zaskakiwać. Teraz pokazuje swoją wcześniej nieznaną twarz. Zmienia się nie do poznania, przywdziewa obcisłe legginsy, przedłuża włosy, farbuje je na rudo i dumnie przechadza się nieopodal kina...

Ma to związek z promocją najnowszego filmu gwiazdora - komedii "Dżej Dżej", która trafi na ekrany kin 30 maja.

Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia.

Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie zawaha się go użyć, żeby jej Jerzy jechał dokładnie w tym kierunku, w którym ona chce żeby podążał. Ale to ona prowadzi, to ona zna każdą trasę na świecie na pamięć. I nie pozwoli, żeby ktoś nią rządził.

Reklama

Do czego zdolny jest zakochany facet, kiedy jego miłość to... tak wymagająca kobieta?

W filmie w reżyserii Macieja Pisarka, obok Borysa Szyca, zobaczymy też: Justynę Sieniawską ("Ciacho"), Jana Wieczorkowskiego ("Nigdy nie mów nigdy", "U Pana Boga za miedzą"), Pawła Burczyka ("Ida", "Zróbmy sobie wnuka") i Justynę Wasilewską ("Listy do M.").

Obraz trafi na ekrany kin 30 maja.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: twarzy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje